Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden nem túl szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nem túl szép lány helyes, magas pasit akar, jól menő vállakozással, . Ők mit adnának cserébe? Mert igényeke vannak a lányok részéről egekben, de ők miért nem nyújtanak semmit?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek. Rengeteg, sőt 10 ből 8 ronda lány és kövér lány, extra pasit akar, az a baj, hogy kapnak is, mert van p.nc.juk, ez már sokszor elég. De ezek a lányok tettek valamit azért, hogy ilyen pasijuk legyen? Nem! De akkor miért várják el, hogy jár nekik? Bezzeg ha egy pasi ilyet vár el és ő nem egy Tom Cruise, akkor mindenki fújjol.Miért? Mivel mások a lányok, hogy bármit elvárhatnak? Nincs szerintem egyenjogúság, legalábbis én nem engedtem volna ezt, mert már a lányok többsége túl lőtt a célon. Bocs ha nyers voltam.
2012. okt. 17. 17:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
56%
Jó, csak most egy társkeresőre mit írjon ki? Hogy ronda, alacsony, pattanásos, dagadt srácra vágyok? Attól még, hogy ez van kiírva... Nem voltam még társkeresőn, de ha meg lehet adni ilyen külső "vágyakat", akkor én is megadnám, hogy milyen nekem az álom nő.
2012. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
Persze, hogy vannak elvárások! Ha én egyetemet végeztem, eljárok sportolni, adok magamra, értelmes vagyok, akkor alap, hogy a párom is tegyen meg ennyit.
2012. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
43%
Mert ugye csak ronda alacsony pattanásos vagy magas, jóképű férfiak vannak, ugye? Akkor még egyszer, hátha sikerül megérteni.Van egy 160 cm-es 80 kg-os nő. És 180 cm-től akar csak ismerkedni, és legyen a "pasy" sportos. Így már érthető? Egy alacsony kövér nőnek miért vannak ilyen elvárásai? Sőt a legtöbb ducibb nő is csak sportos férfiakkal akar ismerkedni.Vagy egy átlagos férfi megadja, hogy milyen magas nővel szeretne ismerkedni kb. 140től 180ig. Vagy mit tudom én. Egy átlagos női adatlap. 180tól 190ig mondjuk. Ezért mondom,h a legtöbb nő egyszerűen túl sokat gondol magáról és egekben vannak az elvárásaik, miközben a kapcsolatba csak a testét viszi, és seggriszáláson meg sminkelésen kívül semmire nem képesek.
2012. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Elbeszélünk egymás mellett. Nem azt mondtam, hogy hogy ez a két véglet van pasiban. Csak az a baj, hogyha ki lehet írni, hogy milyen pasira vágyik, akkor miért ne írja? Azt nem szeretem az ilyen oldalakban, hogy egy profilból, anélkül, hogy ismernénk az embert, statisztikát készítünk. "a kövér lány is ilyet akar, mer a társkeresőn ez van". Jó, ezt írta be, joga van oda azt kiírni amit akar. Ez a veszélyes az ilyen oldalakban.
2012. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
11,véletlenül pontoztalak le,bocs!
2012. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
46%

nagyon egyszerű a képlet:

a fiúknak k*kijuk van, a lányoknak meg p*ncijuk. a fiúk aktívak, a lányok passzívak. nekik az a dolguk, hogy tátott szájjal várják a sültgalambot, a fiúk meg csak egy lyukat keresnek, amibe üríthetnek.

szóval ha üríteni akarsz akkor keress egy lyukat. ha nem megy, így jártál - mész az aprítóba. az erősebb kutya b*szik.


"sokszor a fiú sokkal csúnyább."


ennek a mondatnak nincs sok értelme, ha férfi vagy, akkor nem vagy homo, ha meg nő vagy, tudjuk hogy a nők lerondáznak midnenkit, de ezek a rondafiúk 1-2 héten belül ágybaviszik a hiperintelligens gyönyörűséges lányokat.


"Ezek szerint csak én érzem úgy, hogy ez megint egy általánosító f@szság, egy megkeseredett szerencsétlentől?"


tényleg nem igaz, mert nem mind, csak a többség. a vállalkozás túl specifikus, elég ha van anyagi biztonsága, amiből kényeztetheti a nőt, csak előnyt élveznek a gazdagabbak. persze ehhez megint egy nőtípus tartozik. (a többség, csúnyaságtól függetlenül bár ez is egyéni megítélés kérdése). az viszont igaz hogy sokszor a testükön kívül mást ne,m visznek a kapcsolatba.

de azért a kevésbé közkedvelt arcú lányok is magasra teszik a lécet, és egy nőnek valóban fontosabb a külső. elhízott lányok általában akár 10centivel magasabb de 10kilóval könnyebb srácokat is szeretnének. de az az igazság, hogy amíg a kanos pasik ráfanyalodnak, meg is tehetik.


"Ő viszont megcsalt, mert be kellett magának bizonyítania, hogy ő jó pasi és erre én kevés voltam. "


sajnos vannak ilyen emberek. nők közt is. általában ezek a srácok szerencsétlen, önbizalomhiányos alakok,akik érzelemileg fejletlenek. a nők többsége meg eleve csak önbizalomnövelésre meg társadalmi elismerésre megy.


"Szerintem mindkét nemből van egy kicsi olyan réteg, amelyik a belső értékeket nézi. aztán ennyi."


csak az arány nem mindegy.


"Nem, nem igaz. Nézz már fel mondjuk a párom hura, és hasonlítsd össze a férfiak és nők elvárásait."


1 oldal nem mérvadó ilyen témában. de nyugodtan meg lehet nézni a többit is. persze a valós ismerkedési tapasztalatokat semmi se pótolja. amiből általában 1 nőnek sosem lesz esélye annyit összegyűjteni mint 1 férfinak. sem a férfiaknak pasizás terén (a homo kategória megint más).


"Persze, hogy vannak elvárások! Ha én egyetemet végeztem, eljárok sportolni, adok magamra, értelmes vagyok, akkor alap, hogy a párom is tegyen meg ennyit."


igen, csak általában az emberek felfelé nyitottak, lefelé nem.


"Akkor még egyszer, hátha sikerül megérteni.Van egy 160 cm-es 80 kg-os nő. És 180 cm-től akar csak ismerkedni, és legyen a "pasy" sportos. Így már érthető? Egy alacsony kövér nőnek miért vannak ilyen elvárásai? Sőt a legtöbb ducibb nő is csak sportos férfiakkal akar ismerkedni.Vagy egy átlagos férfi megadja, hogy milyen magas nővel szeretne ismerkedni kb. 140től 180ig. Vagy mit tudom én. Egy átlagos női adatlap. 180tól 190ig mondjuk."


ez a gyakorlatban is igaz, mert az alacsonyabb, vékonyabb srácok tovább maradnak egyedül. persze itt most divatváltás van, ha a fiatalabb generációra gondolunk, ott már a nőies férfiak válnak közkedveltté, kicsit nagyobb a szórás.

de itt most nem az a lényeg, hogy az alacsony jódumás akármi srácok hogy tudnak becsajozni, hanem hogy az átlaggal mi a helyzet. az átlag kimutatja hogy mi a nők és a férfiak elvárása: a nők idősebb, magasabb, nehezebb férfit akarnak, a férfiak alacsonyabb, könnyebb, fiatalabb nőt. csak az nem mindegy, hogy milyen keretek közt. ha egy nő sportol, akkor jogosan várhatja el hogy sportos legyen a férfi is. nyilván mindenkinek jobb a saját kategóriájában válogatni. de általában a nők úgy várják el a magas sportos pasikat, hogy ők közben lusták mozogni, sminkkel takargatják a higiéniai igénytelenségük, vagy mondjuk úgy, az arcszerkezet nem egy kategória.

statisztika mutatta ki hogy a magyar nők negyed annyit sportolnak, mint a férfiak, és nyilvánvaló, hogy sokkal többet sminkelnek és egyéb "praktikákat" használnak a szépséghibák elfedésére.

a plasztikai műtétek 92%át 97ben a nők adták! 2003ra 85%ra csökkent. nem véletlen hogy a ruhaboltokban is nyúlfarknyi férfi részlegek vannak, meg külön női ruhaboltok, pipereboltok.

egyszerűen TÉNY hogy a nők többet foglalkoznak a külsővel. hülyeség lenne azt állítani, hogy a nők úgy igényesek magukra, hogy közben nem várnak el semmit a férfiaktól. kifogás. az igényesség csak egy szép szó a felszínesség helyett.

2012. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
15-nek: Hú hála az égnek, pedig már épp készültem felkötni magam, mer lepontozott valaki:D Még egy gondolat, ne támadásnak vegyétek, mert nem az, és ne sértődjetek meg rajta. Amit én vallok, hogy ami nagyon számít az ismerkedés pillanatában, az a külső ÉS kisugárzás. A kisugárzás szerintem rengeteget számít. A társkeresővel/facebookkal az a baj, hogy ott csak a külsőt látod, semmi mást. Ez alapján kell eldöntened, hogy tetszik e neked. Most akinek előnytelen a külseje, azt persze hogy elutasítják, ha csak egy képet látnak róla. Lehet hogy élőben, mikor látják az embert, a kisugárzását, a gesztusait, akkor már lenne esélye.
2012. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
24%
Kisugárzás nem létezik. Élőben is csak a külső számít nektek lányoknak, csak egyszerűbb a kisugárzás dumával jönni.
2012. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
11, 14, 17 vagyok, és fiú. És szerintem igenis létezik kisugárzás.
2012. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
50%

"Jó, ezt írta be, joga van oda azt kiírni amit akar. Ez a veszélyes az ilyen oldalakban."


bizonyára azért írja ki, mert nem azt akarja...

meg gondolom az is mellékes, hogy egy átlag nő 2 sor bemutatkozást ír, az átlag férfi meg 7et


fölösleges kimagyarázni, ezek ugyanazok, amit a való életben is meg lehet figyelni

persze nem minden nő ilyen, meg bizonyára neked mint nő fáj hogy a többség ilyen, vagy talán te magad is ilyen vagy és nem mered elismerni magad előtt sem...

de egy értelmesebb férfi úgyis átlát a hazudozáson.


nincs is sok különleges újdonság, a férfiak nem is az eszükért szeretik a nőket. hozzátartozik a női természethez a szeszélyesség, és kész. talán azoknak a srácoknak, akiknek nehézségeik vannak a párkeresés terén ezt kell megtanulniuk kezelni. elfogadni azt, hogy egy nőtől nem szabad olyan szelelmi teljesítést várni mint egy férfitól, mint ahogyan valószínűleg egy átlagférfi sem az érzékenység mintaképe.

2012. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!