Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden nem túl szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nem túl szép lány helyes, magas pasit akar, jól menő vállakozással, . Ők mit adnának cserébe? Mert igényeke vannak a lányok részéről egekben, de ők miért nem nyújtanak semmit?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek. Rengeteg, sőt 10 ből 8 ronda lány és kövér lány, extra pasit akar, az a baj, hogy kapnak is, mert van p.nc.juk, ez már sokszor elég. De ezek a lányok tettek valamit azért, hogy ilyen pasijuk legyen? Nem! De akkor miért várják el, hogy jár nekik? Bezzeg ha egy pasi ilyet vár el és ő nem egy Tom Cruise, akkor mindenki fújjol.Miért? Mivel mások a lányok, hogy bármit elvárhatnak? Nincs szerintem egyenjogúság, legalábbis én nem engedtem volna ezt, mert már a lányok többsége túl lőtt a célon. Bocs ha nyers voltam.
2012. okt. 17. 17:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
20-as, még mindig 23 éves FÉRFI vagyok. Írok mindjárt gondolatokat.
2012. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

"A társkeresővel/facebookkal az a baj, hogy ott csak a külsőt látod, semmi mást."


ez hülyeség. általában a netes ismerkedésnek pont az a jellemzője, hogy kevesebb hangsúlyt fektetnek a képekre, bár tény hogy a gesztusok vagy a szagok nem léteznek, de sokkal nagyobb hangsúly kerül a beszélgetésre. míg személyesen abszolút csak a "kisugárzás" számít, a tartalom kevésbé.


"11, 14, 17 vagyok, és fiú. És szerintem igenis létezik kisugárzás."


én abban kételkednék hogy férfi vagy, ettől még nem fogok egyetérteni. a kisugárzás általában csak fedőszöveg a külsőre és a viselkedésre.

2012. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kételkedsz? Mi okom lenne egy tök anonym oldalon azt állítani, hogy férfi vagyok, ha nem lennék az?
2012. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
"ez hülyeség. általában a netes ismerkedésnek pont az a jellemzője, hogy kevesebb hangsúlyt fektetnek a képekre" Ebben is van igazság, csak aki konkrétan társat keres, az nem fog visszaírni olyannak, aki külsőre nem jön be neki. OFF: Beállítottam, hogy látszódjon a nevem, miért nem íródik ki?
2012. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Most már kiíródik.
2012. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Még írok egy gondolatot társkeresőhöz. Az a bajom vele, hogy rengeteg ember gondolkodik úgy, hogy: Nem sikerült becsajoznom a könyvtárban, sem a kocsmában, sem a diszkóban, sem a múzeumban, sem a suliban, sem a kávézóban, sem sehol. Na, akkor felmegyek társkeresőre, majd ott sikerül". Akinek ennyi helyen nem sikerült, annak ott sem fog. Most hogy ennek a lányok felszínessége az oka-e, az megint más dolog. Mindjárt írok erről is pár gondolatot.
2012. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Mi a francért foglalkozik mindenki azzal, hogy ki hogy néz ki, kinek a párja hogy néz ki, meg ki nem kaphat meg kit.

Nem értem mi a baja az embereknek. Egyrészt olyan, hogy minden ilyen és ilyen lány/pasi ezt és ezt csinálja, ilyen nem létezik. Nincs olyan, hogy 100%, hogy 10ből 10 lány csak ezt vagy azt a pasit választaná.

Gondolkodjatok már el, miért nehezítitek meg a saját életeteket azzal, hogy ilyen szar hülyeségeken járatjátok az agyatokat? Rengeteg biológiai, kémiai, fizikai, stb. rejtélyt lehetne megoldani ezzel az agykapacitással.

Jah, és a félreértések elkerülése végett, nem, nem élek boldog párkapcsolatban vagy valami, nem vagyok kocka. Szerintem egy normális 24 éves lány vagyok. De az, hogy ki az álompasi vagy álomnő, hát erre csak azt tudom mondani, hogy mindenkinek más. Úgyhogy felesleges itt általánosítgatni, hogy ki a fullos, ki az átlagos és ki a csúnya. A SZERELEM, az igazi, nem arról szól, hogy kinek milyenek az elvárásai, hanem arról, hogy találkozol valakivel és megtetszik. Lehet, hogy fel sem figyeltél volna rá egy koncerten, de az élet úgy hozta, hogy megismerted közelebbről. És lehet, hogy nem az "ideálod", de szeretni fogod. Erről szól, és nem arról, hogy mindenki eldönti, hogy négyzetcentiméterre hogyan nézzen ki, mi legyen a foglalkozása, milyen családból származik, stb. Mert úgysem ilyen lesz. Más lesz, de mégis ő lesz a tökéletes.

2012. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Még egy dolog. Most miért fáj az bárkinek is, hogy a másik ember (legyen az ronda/szép, kövér/vékony) milyen emberre vágyik? Kinek mi köze hozzá? Most attól még, hogy egy lány ronda, vagy kövér, nem vágyhat sportos palira? Nem tudom ezen miért kell felháborodni. És a többihez. Nehezen tudom megfogalmazni mi a bajom, de megpróbálom. Itt megy a szenvedés, hogy a lányok felszínesek. Miközben mindenki ilyenekkel dobálózik, hogy ronda, kövér, mittudomén én milyen lány miért ilyen palira vágyik. Igen, kegyetlen a világ, a lányok talán jobban válogathatnak (bár én erről mást gondolok). És kegyetlen a világ mert Svájcban mindenki jól él, Afrikában meg éhen halnak az emberek. 27-es jókat írt, bár azért a végére kicsit olyan lett, mint egy amerikai romantikus film beharangozója. Srácok! Ne takargassátok a sikertelenségeteket azzal, hogy ilyen sarkos, korlátolt dolgokba bele lovaljátok magatokat.
2012. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

"Mi okom lenne egy tök anonym oldalon azt állítani, hogy férfi vagyok, ha nem lennék az?"


inkább nem sorolom fel


"Ebben is van igazság, csak aki konkrétan társat keres, az nem fog visszaírni olyannak, aki külsőre nem jön be neki."


többségében valószínű, de kivétel itt is van.


"Akinek ennyi helyen nem sikerült, annak ott sem fog."


vagy legalább is nem valószínű. de tény, hogy annyival nem másabb az a közeg sem, mint amit máshol tapasztal, vagy ha személyiségi hiba, akkor nem változik semmi.

persze ez is kettőn áll


"De az, hogy ki az álompasi vagy álomnő, hát erre csak azt tudom mondani, hogy mindenkinek más."


de azért vannak bizonyos külső jellegek ami a legtöbb embernek bejön. és ezt nevezhetjük szépnek, mert amúgy a szubjektív szép persze hogy nem mérvadó.


"Még egy dolog. Most miért fáj az bárkinek is, hogy a másik ember (legyen az ronda/szép, kövér/vékony) milyen emberre vágyik? Kinek mi köze hozzá? "


gondolom személyes csalódásból írta ki a kérdést. az már eléggé érinti az embert nemde?

ennyi erővel mit zavar téged, másokat mi zavar?


"Miközben mindenki ilyenekkel dobálózik, hogy ronda, kövér, mittudomén én milyen lány miért ilyen palira vágyik."


ebben lehet igazság, a legtöbb srác ugyanúgy felszínes, mint a lányok többsége. csak az arányok nem egyformák.


"Srácok! Ne takargassátok a sikertelenségeteket azzal, hogy ilyen sarkos, korlátolt dolgokba bele lovaljátok magatokat."


a probléma az, hogy egy átlagos srác sokszor már akkor sem talál párt, ha lejjebb ad az igényeiből. mert ha egy átlagos arcú srác sportol, akkor ne legyen már természetes, hogy elhízott lányok is elvárják, hogy sportos, magas, jóképű férfiak udvaroljanak nekik. persze megtehetik, mert valóban többet megengedhet magának egy nő. pontosan abból a 2 okból, hogy egyrészt nem vágyik igazán társra, a másik pedig az, hogy bárki bepróbálkozik nála.

2012. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy a lányoknak nem kell semmit sem adni cserébe, mert nekik nem éri meg hogy egy pasit döngessenek. Tehát a csajok nagy része nem a szex miatt keres párkapcsolatot, hanem a későbbi utódok felneveléséhez.


A "semmi" amit nyújtanak, az a "punci" és a csicska munka, ami nektek pasiknak büdös. Amúgy azért nyújtják a puncit, mert nektek csak az kell.

Ha kíváncsiak lennétek az intelligenciánkra, a barátságunkra, az persze más lenne....


A nők amúgy is simán el lennének egyedül, nekik nem olyan fontos a párkapcsolat, vagy kapcsolat a másik nemmel, csak a társadalomban a hímek ezt így alakították. Ennyi.


de a pasiknak kellett a punci, amin lehet "uralkodni", így hát egyétek meg azt, amit főztetek.

2012. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!