Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, szerintetek melyik lánynál van nagyobb esélyem, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Fura mód úgy alakult, hogy jelenleg egyszerre két lány is van a láthatáron, akikkel lehetne valami. Mindkettővel eddig csak online tartom a kapcsolatot, képet még nem láttak rólam, bár én róluk igen. Egyik lány alacsony, megértő, elszánt a párkapcsolat irányába, látszik rajta, hogy akarna már párt magának és komolyan vágyik a találkára, ahogy én is, viszont vele inkább csak komolyabban és kevésbé ellazulva chateltem eddig, túl rendesnek tűnik ez kicsit fura, mert a legtöbb lánnyal már vannak beszólások, viták vagy valami. Kicsit pimaszkodni szoktam, de sosem sértődik, szóval olyan túl jó kislánynak tűnik. A másik lány magas, vele inkább olyan baráti viszony kezdődött és én elkövettem azt a hibát, hogy kimondtam a szeretem szót, de utána egyből hozzátettem, hogy csak, mint barátot. Küldött már szívet nekem és tényle golyan kis kedves, szeretgetős típusnak tűnik, olyan kis ártatlannak, aki ölelgetésre és puszikra, csókokra szorul. Tetszik mindkét lány jellemre elsőre, kicsit hasonlók is, mégis teljesen mások. Mindkettővel lehetne találkám, randim, ki hogy hívja, de most ott tartok, hogy van egy félsz bennem, hogy az első, alacsony lánynak nem leszek elég jó külsőre, ugyanis elég hamar rákérdezett, hogy helyes vagyok-e, míg a másik lányt nem igazán érdekelte a külsőm eddig, bár azt tudja, hogy alacsonyabb vagoyk és ezzel is elhülyültünk, gúnyolgattuk játékosan egymást.

MIndkét lánnyal akarok találkozni személyesen, de elég furán érzem magamat, legszívesebben mindkettőt választanám egyszerre, ezért kérném a ti tanácsotokat, véleményeteket.



2012. okt. 17. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy mit szeretnél,de lehet egyiknek sem jössz be :D találkozz velük,és majd alakul :)
2012. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Évike147 ***** válasza:
találkozz mindkettővel és a személyes találka után könnyebben eltudod dönteni, hogy élőben melyikőjükkel érzed jobban magad.
2012. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!