Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretek enni, de utálok...

Szeretek enni, de utálok sportolni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a csokit , a chips-et meg a sütiket. Viszont utálok sportolni. nagyon kifáradok mindentől , sétálni se szeretek. Most kicsit meghíztam , ezt szeretném most leadni. 15 lány vagyok , azt hallottam hogy ilyenkor nem ajánlott a fogyókúra. Mi a teendő ?
2011. júl. 11. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Idióta-e vagy?
2011. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dilisnyuszi, tudtad hogy tutajos vagy?
2011. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
eddig még nem :D
2011. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy tutajos?


Kérdező; minimum ezt próbáld betartani [link]

Ha komolyan gondolod a fogyást zsírból akkor pedig egy precíz fogyasztó étrendet kell kreálnod magadnak, olvasd el az alapismereteket (az olvasnivaló menüpont alatt van)

Intervallumost futást nem ajánlom mert biztos először a melledből fogynál azt meg senki nem akarja.

2011. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Például ne egyél annyit csokiból meg ilyenekből.. sportolj és fogyókúrázhatsz de csak ilyen lazábbat probálj ki
2011. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de télleg mondom én nem birok leállni a csokiról meg a finomakról , nem birom mérsékelni. finom és mindig meg kell ennem , valahogy ez van
2011. júl. 11. 22:21
 7/11 anonim válasza:

Sajnos ha nem sportolsz semmit, akkor azzal nem fogsz sokat elérni, nem elég az egészséges étrend, igenis kell mellé a mozgás. Ha nem mozogsz, akkor csak azt éred el, hogy fogysz 3 kilót, aztán kicsit elengeded magad, hogy milyen sokat fogytál, aztán megint visszahízod, és még több leszel, mint ahogy indultál.

Szerintem amellett, hogy csoki meg süti helyett néha inkább egészségesebb dolgokat eszel (itt a nyár, finom friss gyümölcsök vannak, vagy ha az nem, akkor vannak korpás kekszek, és azok sem olyan hű de rosszak...), keress valami hozzád illő sportot, mert biztos van ilyen. Vedd rá egy barátnődet, hogy menjetek együtt zumbázni, vagy aerobicra, járj el úszni, sétálni, biciklizni, ha teheted. És ne úgy tekints a mozgásra, mint valami büntetésre, hanem inkább próbáld meg élvezni.

Ilyen idősen én is tök duci voltam, simán leadhatod még, változóban van a tested, csak legyen akaraterőd néha nemet mondani az édességnek, és kimenni és csinálni valamit! :) és én is nagy csokievő vagyok, együltő helyemben megeszek egy nagy táblát, de legyél erős!

2011. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem nem olyan nehéz letenni..

én is simán letettem a finomságokat. Pár hónapja nem eszem se csokikat kekszeket, cukorkát vagy ilyeneket.. Nem mondom hogy néha nem eszek meg egy kocka csokit de olyankor rájövök hogy nem is igazán kell.. sütit eszek ha vlamien ünnepség vagy hasonló van.. Hidd el nem olyan nehéz leállni

2011. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy, nincs akaraterőd.
2011. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha akaratgyenge vagy, akkor mégis mi a f.szt akarsz? Ha szereted a csokikat, meg ilyen szemét szarokat, akkor szeresd a hájadat is, amit ezek okoznak.
2011. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!