Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik régen én is bejöttem neki de nem mondta. én meg a szemébe mondtam h mit érzek iránta és erre azt mondta:" Jó hogy szólsz , de más fiúk is akarnak velem járni..." azóta 2-3 naponta beszélek vele, de erről nem és hogyan kérdezzem meg, hogy mi van.

2012. okt. 18. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha akarna valamit tőled, akkor már tett volna érte.
2012. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy bejöttél neki ha nem mondta?


Amúgy meg szerintem közömbös irántad ha ezt válaszolta. Nem hoznám fel neki a helyedben.

2012. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát minden esetre kösz
2012. okt. 18. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak magadat égetnéd. Ha a szemébe mondtad, hogy mit érzel, akkor megvolt a lehetősége választani, és azt választotta, hogy nem kellesz. Ez van, majd hozzászoksz. Az élet sz@r.
2012. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most miért kell ijesztgetni a gyereket?

FIGYELJ:

2012. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*a lány csak azért válaszolt így,mer nagyon szarul eshetett neki,hogy csak akkor szóltál neki. nagyon megbánthattad,ha így válaszolt! neki mellesleg biztos szarul esett.biztos odáig volt érted,de mivel nem tudta,hogy bejön neked,így inkább felejteni próbál. lelke mélyén tuti,hogy örül neked. velem is így van. sulidba jár? osztályba? ha igen,könnyebb dolgod lesz. ha nem,nem sok esély van rá. (csak lemaradt az előző írásomból)
2012. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!