Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak az időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az időnként előtörő érzelmi kitöréseimmel?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy érzelmes fiú vagyok és mivel még sosem volt barátnőm naponta arról álmodozom, hogy megtalálom a páromat, mindig nézem alányokat, várom a jeleket, de eddig nem volt szerencsém és időnként rám tör a sírhatnék, folyton szeretetre vágyom és arra vágyom, hogy szerethessek én is egy lányt, ölelhessem, csókolhassam. Megőrülök, őrlödöm a sok visszafojtott szerettől úgy érzem.

2012. okt. 18. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szerezz egy csajt, ne csak "lesd a jeleket". te adj jeleket, az nem jó? te vagy a "férfi"
2012. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húúú barátom, emlékszem, velem is volt egy ilyen időszak ( olyan 14 éves korom körül ), aztán lett barátnőm és rájöttem, hogy férfiként nem engedheti meg magának az ember, hogy nyálgép legyen. True Story!
2012. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Mindig is mondtam, hogy nem szabad nézni a Jóban Rosszban-t...
2012. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el csajozni mert annak az esélye hogy egy csaj szed fel kicsi de ha meg is történne nem lenne életképes a ha nem te vagy a férfi a kapcsolatban, egyetlen kívétel a ha a csaj egy igazi domina. De az nem biztos hogy jó neked.


Ha nincs merszed személyesen ismerkedni, leszólítani, szórakozóhelyre menni akkor menj fel szépen egy társkeresőre és neten keresztül megteheted az első lépéseket. Segít a gátlásaidat feloldani ha kicsit megismered beszélgetsz vele előbb online.

2012. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok:( csak nekem annyi,hogy a fiúk mindig ki akarnak használlni.de ez az érzelmi kitörés egyre többször van,és nagyon rossz:( 15/L
2012. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!