Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a srác eddig csak a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a srác eddig csak a rossz tulajdonságaimat hozza ki belőlem. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztunk sokszor, de azt hiszem szimpatikusak vagyunk egymásnak (legalábbis nekem az). Viszont észrevettem, hogy sokszor megsértődik és felhúzza magát, ha elfelejtek valamit, amit korábban mondott/említett. Én pedig állandóan elfelejtem ezeket (meg még mást is), de nem tudatosan. Illetve csetlek-botlok össze-vissza (mármint nem szó szerint, hanem átvitt értelemben), pedig ez nem szokott velem előfordulni. Más esetben, ha találkozgattam egy sráccal nem bújt elő a rossz tulajdonságom.

Úgy érzem teljesen rossz benyomást keltettem a srácnak és jól le is égettem magam előtte. Ha így leszerepeltem egy srác előtt, aki már most látja a rossz tulajdonságaimat, vajon elfogadja, vagy nem fog emiatt többet beszélgetni velem?


2012. okt. 18. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 22 vagyok.
2012. okt. 18. 17:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Attol függ, ö milyen? (Megbocsáss!) ha szereti a butuska megszeppent libákat, akkor csak pozitiv reakciokat vált ki belöle. Nem tudni hova fejlödik ez a kapcs.
2012. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél többször kritizálják az embert, annál többször hibázik.
2012. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Talán a pasi a hibás, amiért én hibázok? Erre én is gondoltam. De akkor mit csináljak? Hagyjam a fenébe?
2012. okt. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!