Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem tudtok szeretni, ha állítólag nem a külső a lényeg?

Figyelt kérdés
Nagy szívem van mégsem szerethetek egy lányt sem valamiért és nem értem az okát, mi bajuk velem, amikor én mindenkivel kedves vagyok és segítőkész és tényleg tudnék szeretni, most is fáj, hogy még csak meg sem ölelhetek egy lányt sem. :S
2012. okt. 18. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ilyenek a csajok. Sok csak mondja, hogy a belső a lényeg... Viszont érthető."külső ami megfog, belső ami megtart".

Mivel szemmel látunk, ezért mi pasik is csak külsőre tudunk véleményt alkotni egy lányról. Mint ők, egy pasiról.


20/f

2012. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki mondta neked, hogy a külső nem lényeg de hazudott az biztos...

Nem ez a legfőbb dolog, de fontos! Legalábbis nekem.

22/L

2012. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Neked is számít a külső, ne légy álszent...
2012. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Am kérdezőnek igaza van:)) Minden csaj ezzel jön, h neki nemszámit a külső. Most az másik dolog, hogy ki hiszi ezt el és ki nem.
2012. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya férfi. Járj le a kondiba!
2012. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
első mondja jól, második rosszul.
2012. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És ha lejár kondiba akkor szebb lesz az arca?????? Inkább sportoljon uszás, futás. Am is inkább kozmetikus, fodrász, új ruha ezzel többre megy szerintem
2012. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősöm, aki pontosan így jellemezte magát. Mellette viszont olyan hisztériás volt, hogy túltett a 12 éves kislányokon is. Ezzel riasztott el minden lányt, holott észre se vette magán.( ő se tudta az okot)

Nem ismerlek, nem állítom, hogy ilyen vagy, csak érdekes példaként hoztam fel.

2012. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a külső.. de ez nem azt jelenti,hogy bárkivel összeállok legyen kvázimódó vagy sertés. Én mindig azt mondom,hogy legyen igényes,ápolt,tiszta hozza ki magábóla legtöbbet és,ha jófej nem fog érdekelni,hogy mondjuk görbe az orra vagy kicsia füle vagy stb.
2012. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert a külső is fontos!

Vannak akiknek kevésbé,vannak akiknek nagyon,de szerintem senki sem jönne olyannal össze,aki nem tetszik neki.

2012. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!