Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket nem izgat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem izgat egy kicsit mikor egy fiú hátulról megölel úgy, hogy hátrahúz és kénytelen vagy bebucsítani? :D

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hátrahúz úgy, hogy a hátad mögött van alapból, akkor nem az a normális reakció, hogy pucsítasz.. hanem hogy megdől a tested többi része előre, vagy abban a helyzetben marad, ahogy volt.
2012. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Sőt. Engem az izgat, ha jól néz ki a srác. Vagy például nagyon izgató nekem, amikor a lábam közé hajol. Akkor ösztönösen rá is szorítok kicsit a combjaimmal. :)
2012. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, elsőnek valószínűleg igaza van. De hátulról bevallom semmi nem izgat, mert nem látok semmit. :/
2012. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez annyira engem sem izgat. Amikor az ölébe ültet, az annál inkább.
2012. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem meg nem szoktak csak úgy ölelgetni.
2012. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
kedves kérdésfelvető :D engem nagyon !!!!!!!!!!
2012. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem kell látni, elég ha érzed..
2012. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Óóó.igen.pl tánc közben is elég előnyös testhelyzet.;)
2012. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7: De engem nem izgatnak azok a dolgok, amiket nem "látok". Szexben is vizuális vagyok, az olyan pózokat szeretem.:)
2012. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hm.. csak akkor ha alapból egy olyan fiú az illető aki *______________* khm.:D de egyébként nem.
2012. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!