Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy hülyeséget csinálok? Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csinálok? Hol hirdessem, hogy fiú eladó?

Figyelt kérdés
Nem kellek egy lánynak sem, valahogy nem megy nekem ez a randizás, látom a lányokon is, hogy nem vonzódnak hozzám a randikon, ezért nem is erőltetem a puszinál többet, inkább csak ahveri szinten dumálgatunk, ebből áll az egész, de jobb így, mintha szegényeket lesmárolnám és rosszul éreznék magukat vagy rémálmuk lenne miattam,. Úgy döntöttem, hogy akármilyen lánynak odaadom magamat, aki azt mondja, hogy bejövök neki és el tud fogadni úgy, ahogy vagyok. Elegem van már a magányból, még a legrondábbaknak is jára boldogság nem?!

2012. okt. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos látsz valahol olyan lányt, aki vhogy érezteti veled h bejössz neki. ővele próbálkozz :)
2012. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, ha csak egy lány is jelezné, hogy én kellek neki, eskü összeteszem a két kezemet felkiáltok, de nem. Senki sem jelez, senkinek sem kellek, biztos velem van a baj, nem vagyok vonzó jelenség.
2012. okt. 20. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
"akármilyen lánynak odaadom magamat"...hidd el ismerek olyan ronda csajt,hogy inkább halnék meg szűzként..bár úgy már nemtudok,de most nem az a lényeg..viszont ha magad szerint ronda vagy,akkor nem raknál fel magadról képet így nyíltan...sztem
2012. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meg az sem mellékes, hány éves vagy.
2012. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért olyan hülye nem vagyok, hogy ország előtt égetem magamat le, itt sokan felismernének, vannak ismerőseim is, akik fent vannak.
2012. okt. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!