Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! VAn olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! VAn olyan, hogy egy lány túl szép, és nem mertek közeledni hozzá?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, a környezetem elég szépnek tart, én magamat átlagosnak, nem vagyok beképzelt...17 éves, magas, vékony, csinos, kedves és vicces lány vagyok. Mi lehet a baj?
2012. okt. 20. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs.Igaz több bátorság kell.Olyan mintha egy gepárdra vadásznánk :D

óvatosan de biztosan cselekszem

2012. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen lehetségesnek tartom hogy nem mernek. én is jobban izgulok ha egy számomra szép lányról van szól.
2012. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még mennyire, hogy van olyan! A nagyon szép lányokhoz sokunk talán azért sem mer jobban közeledni, mert úgy gondoljuk, hogy az ilyen lányoknak már biztosan van barátjuk.
2012. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Két állapotom van: ha szarkedvű vagyok, olyankor nincs önbizalmam, akkor egy (magadfajta) szép lányt inkább elkerülnék, mert bemesélném magamnak, hogy úgyis pofára ejtesz 2 szó után. De ha jó a kedvem, akkor elképzelhető, hogy jó alaposan seggbe rúgom magam, farkat növesztek, odamegyek és beszédbe elegyedek veled. De csak ha engeded.
2012. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igaz, amit leírtál, akkor megvan a lehetőséged, hogy te magad válogass! Miért várod inkább, hogy kifogj valami nagyképű szexéhes barmot, aki beindul rád?
2012. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ezután a bemutatkozás után megnézném milyen is vagy igazából :))
2012. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál esetleg hogy az intelligenciád állhat a probléma mögött?? Nem bántásból...csak kérdezem:D
2012. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Geta96 ***** válasza:
61%
lehet h csak szerinted s a barátnöid suerint viccesek a vicceid.
2012. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen, van ilyen. Veled volt már, hogy egy pasi annyira jóképű volt, hogy nem mertél közeledni hozzá?
2012. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Senkitől sem szarok be, csak azért mert jól néz ki. És akkor mi van, ezrével vannak még ilyen csajok. Akkor viszont tudomást sem veszek róla ha nem jön be, hiába hiszi magát szépnek, ha van valakim, és ha messziről süt a butaság az arcáról.
2012. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!