Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak számomra ilyen hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra ilyen hihetetlen és elképesztő dolog látni azt, hogy minden pasinak van nője csak épp nekem nem jön össze, mégis hogy csinálják, hogy lehet egyáltalán barátnőt szerezn?

Figyelt kérdés
Én randizgatok meg mindig ismerkedem neten is, de valahogy sosem kellettem úgy egy lánynak sem, nem láttam a szikrát a randikon sem, csak az udvariasságból áradó álkedvességet, míg más hapsiknál a randin van, hogy a lány csókol először. Én tényleg nem értem mitől lehet egy csúnya fiú is vonzó a tini lányok szemében, mert én nem vagyok az fix. :S

2012. okt. 20. 23:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Nőneműként írom, hogy egyszerű ez. Nem "hülyíteni" kell a csajokat. Nekik is kell a fiú.

Legyél laza, kellemes, kiegyensúlyozott, vicces, humoros, odaadó (de ne kapaszkodj fuldoklóként belé, hogy ő majd megment- akkor azt fogja érezni, neked bárki megfelel, annyira csajhiányod van!)


Találj meg egy középutat. Próbálj nyitott lenni (hallgasd meg a lányt, ne beszéld túl, de szórakoztasd, figyelj rá). De tartsd meg az önállóságod is, mert mindkét nemnek az a vonzó. Én nőként tapasztalom, önállóbb vagyok a barátnőimnél és engem csípnek legjobbak.


Meg aztán, egy mai csaj nem is feltétlenül akar azonnal a nyakába venni egy "halálkomoly" kapcsolatot. (Ami később persze kialakulhat).


Szóval, ha túlságosan ráakaszkodsz, úgy érzi, megfojtod. De ha nem közeledsz, nem látja rajtad az érdeklődést és hagy a fenébe. A kettő közé tájold be magad.


És fontos, hogy pozitív tudj maradni, mert egy negatív, önmarcangoló, elkeseredett, depresszív ember senkinek sem hiányzik. Itt az oldalon látom, hogy sok srác járt így, aztán csodálkoznak, hogy főleg senkinek sem kellenek.

2012. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
persze,most ez relatív,hogy mit értünk alatta.kb 2-3 hosszabb kapcsolatom volt,a többi rövid.viszont a probléma szempontjából azt hiszem elég így,differenciálatlanul is leírnom egy számot,hisz a csaj felszedése a baj.
2012. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

mindig ez megy h a fiúnak mit kell csinálni, és én értem is ezt az illemdolgot:D

szóval ettől függetlenül egy lánynak nem kell csinálni semmit csak választani akkor h megfelel e?:DD

2012. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

"mindig ez megy h a fiúnak mit kell csinálni, és én értem is ezt az illemdolgot:D

szóval ettől függetlenül egy lánynak nem kell csinálni semmit csak választani akkor h megfelel e?:DD"


Nyilván ha valaha előfordul az a piszok nagy csoda, hogy a fiúk nem lesznek ennyire "könnyen kaphatóak"- fogalmazzunk így- akkor egy idő után a lányok is törni kezdik magukat, kedves gesztusokat tesznek, hogy felszedjék a fiúkat.


Bár ha engem kérdezel, én akkor sem törném különösebben magam, elképzelhető, hogy ellennék egyedül.

Nem beképzeltségből írom. Csak nekem nem annyira fontos ez az egész, hogy "feltétlenül legyen valakim".


Különben, ha van, és fontos számomra akkor értékelem és rendes vagyok vele.

2012. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

12, akkor meg a felszedést kellene definiálni.:)

Mert a kérdező leír randikat...:) Csak ő azt nem veszi sikernek, nem számítja barátnőnek. Te meg de.

2012. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdező írt ki panaszt, nem én, vagy egy nő.

Ha nő szokott kiírni hasonlót, neki is leírom, mit csinál esetleg rosszul és min kell változtatnia, HA azt akarja, hogy legyen valakije, stb.

Ha nem akarja, akkor természetesen dönthet úgy, hogy nem változtat semmin. De akkor miért panaszkodik? :)

2012. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
faszom kivan, hogy mindenki kinéz magának egyetlen embert, és csak ahhoz kedves
2012. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
14-es, hát ez egy elég érdekes válasz:D sőt ez egy nagyon emberfüggő válasz de végülis teljesen korrekt. de sztem van csaj aki azért töri magát vkiért akiért érdemes:D és most átcsúsztam a mesék világába picit:P
2012. okt. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

17 Ez egyáltalán nem így van, van, aki általánosságban rendes szinte mindenkivel. De egy illetőt választ ki kapcsolatra, így a többi talán megsértődik rá. Sértődött meg rám olyan is, akit nagyon kedvesen utasítottam vissza.


18 Így van, bizonyára, és hozzá is teszem, hogy bár én nagyon jól elvagyok egyedül (ezért sosem mennék magamtól egy fiú után sem), kapcsolaton belül még én is "töröm magam" azért, akiért tényleg érdemes. :)

2012. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
A f-szt rinyálsz.. Nekem sincs nőm, mégsem sirok itt. K-rva szánalmas dolog, amikor egy férfi siránkozik..
2012. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!