Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak számomra ilyen hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra ilyen hihetetlen és elképesztő dolog látni azt, hogy minden pasinak van nője csak épp nekem nem jön össze, mégis hogy csinálják, hogy lehet egyáltalán barátnőt szerezn?

Figyelt kérdés
Én randizgatok meg mindig ismerkedem neten is, de valahogy sosem kellettem úgy egy lánynak sem, nem láttam a szikrát a randikon sem, csak az udvariasságból áradó álkedvességet, míg más hapsiknál a randin van, hogy a lány csókol először. Én tényleg nem értem mitől lehet egy csúnya fiú is vonzó a tini lányok szemében, mert én nem vagyok az fix. :S

2012. okt. 20. 23:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

hú..ezt a ribancos dolgot én nem is olvastam,de azért köszönöm.

Újabb bizonítéka ez annak,milyen önelégültek is az emberek,hiszen senki nem tudja,hogy is lett vége ezeknek a kapcsolatoknak.Akár ők is dobhattak volna engem.Na meg persze jött a feltételezés,hogy mindenkit megdugtam,nem..Elég kellemetlen szerintem,hogy olyan beszél normákról,melyeket átléptem,aki nem tarja be,azt az általános szabályt,hogy ne ítéljen ismeretlenül.Én ezen nem sértődöm meg,sőt büszke vagyok arra,hogy sok fiú társamtól eltérően,nekem meg a csajozás.Kérek viszont mindenkit,hogy a saját háza táján söprögessen,mert van ott elég piszok.

2012. okt. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
inkább szerintem verekedjünk
2012. okt. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Ha azt akarod, hogy a lányok nagyon

bírjanak, akkor suliban menj oda hozzájuk, de ne

nyomulj.Pl kérdezd meg neki hányas a dogája... aztán

màsnap beszélj egy kicsit többet. Majd másnap kisérd

haza... innentől te is megoldod.

2012. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Kérdező, legyen jó sok lóvéd és fekete Bömösöd! A nőket kb. ez a két dolog érdekli, ezek nélkül emberszámba se vesznek.

Autóval, manival nagyon egyszerű a csajozás, ki van próbálva. 00:14-nek meg csípőből ment a mínusz.

2012. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Utolsó: így van, épp ezért van nekem is jó autóm, meg jó sok pénzem. :D De azért a szépfiúk is érdekelnek, megjegyzem. Bár a fene se tudja, azért az autómra, pénzemre meg büszke vagyok.

Fenébe.. szépfiúk..pénz.. autó... nem is tudom melyiket szeretem jobban. :I De hát mind az enyém, úgyhogy tökmindegy.

2012. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Nekem van egy homályos pont a történetben. tehát hajlandóak elmenni veled randevúzni, ami már egy nagyon jó jel. és utána mi történik? ha nem rohannak le, akkor fel is adod, és jöhet a következő? vagy esetleg elhívod őket másodszorra is?
2012. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!