Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy normális fiút tartós kapcsolatra, aki azért jól is néz ki, de nem beképzelt rá, és értelmes?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:))) Ez minden nő álma:)))) Én is ilyen vok mégsincs barátnőm. Ismerkdej sokat:)
2012. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mind a barátzónába kerültünk...

Hány éves vagy,hogy komoly kapcsolatot akarsz?

2012. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ski jól is néz ki, itt a nagy baj, nagy a mérce édesem. Értelmes. Na innentől kezdve, meg minden 100. pasi jöhet csak. Nem túl magasak az igények? Te mit tudsz cserébe adni?
2012. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én normális vagyok

Sokak szerint jól nézek ki,nem vagyok nagyon beképzelt.

Buta sem vagyok.


De TE mit tudsz cserébe nyújtani?

16/F

2012. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Itt. Bár nem vagyok tökéletes, hiányzik belőlem a hiba.
2012. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jó helyen járok, ez a online cserepiac? Mert akkor 2 disznót tudok ajánlani egy szép fejlett libáért.
2012. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az ilyenek foglaltak. Én is.
2012. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Én meg hol találnék egy topmodell csajt, nagy cickókkal, aki tud főzni, mosni és szeret takarítani, minden nap 5X lecidáz, leugrik a boltba sörért, 3 diplomája van, szereti a gyerekeket, tud spórolni? Ja és hosszú távra persze...
2012. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
én ilyen vagyok, csak szexelek a csajokkal meg játszadozok velük, összetöröm a szívüket inkább mert jó érzés
2012. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

itt vagyok :D


Komolyra véve meg hát nem könnyű, de KITARTÁS :)

2012. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!