Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak megmondtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak megmondtam, hogy szerelmes vagyokk beléé, de azt mondja, hogy még nem áll készen egy kapcsolatra. (megjegyzem 14 éves. ) mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő is már régóta figyel, szemez, de mégsem. Mit tegyek?

2012. okt. 20. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális kislány.
2012. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
várj?
2012. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Látszik hogy kezdő vagy még hapsi.

Ez egy tipikus lekoptató duma, csak nem vetted a lapot.

2012. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Akkor várj. Végre egy normálisan gondolkodó lány. 14 évesen a legtöbb gyerek nem érett meg egy kapcsolatra, főleg nem egy komolyra, ahol szex is van, de sokan felelőtlenül beleugranak. Ha nem a bugyija kell, akkor szépen felépítheted. pl forrócsokitok, koriztok, sokat beszélgettek, esetleg megfogjátok egymás kezét, neadj isten szájrapuszi. Ez való a 14 éveseknek. Aztán ahogy halad az idő lehet előre menni, ahogy jobban kiismeritek magatokat, mert csak utána van értelme egymást. Megjegyzem itt nem hónapokról beszélek, hanem évekről.
2012. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, te is egy gyökér vagy.

Semennyire nem ismered a nőket.

Egy 14 sem fogja azt mondani egy neki tetsző srácnak hogy nem áll készen kapcsolatra.

Nagyon is készen áll, csak nem veled!

2012. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

00:01-es vagyok és nagyon is lány!


Nem vagyok gyökér, csak amikor 14 évesek voltunk nem azon kattogtunk, hogy pasizzunk. Persze akkor is volt pár lány, aki korán kezdte, de nem volt ciki szűznek lenni, és bizony érezheti egy lány, hogy 14 évesen még nincs kész egy kapcsolatra. 16 évesen kezdtem el pasizni, addig nem érdekeltek különösebben és nem maradtam le semmiről.


Csak most mit látsz? Egy mást húzzák ezek a kis tinik, hogy minél előbb érjenek be, pedig bőven ráérnének még, aztán azt se tudják mi fán terem a szex, felelősség tudatuk 0 és legtöbbjük érzelmileg sem érett rá. Lehet, hogy a dédanyáink ebben a korban már szültek, de még ők se voltak erre készen, mert akkor őket ebbe belekényszerítették a szüleik. A maiak bőven ráérnének még ezzel a felnőtt léttel.


És igen is van olyan, hogy valaki nem érzi magát késznek egy kapcsolatra.

23/L

2012. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt szexről te szerencsétlen?

Mert szó sem volt róla, sem a kérdésben sem máshol.

Ilyen korban a kapcsolat még nem arról szól általában.

Nagyon is bevállalják a csajok, ha a srác kellőképpen helyes.

Ha pedig nem, akkor jönnek az ilyen dumákkal...

2012. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy lekoptatós duma... Nem is erölködtem... De más nap meg sir a wc ben. Barátnője azt mondja, h kivan, mert máshogy csinálta volna. Am meg kössz a válaszokat. De senki nem beszélt szexrőll...
2012. okt. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!