Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Patthelyzet. Csajok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patthelyzet. Csajok, ti melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem böngészni a társkereső oldalakat. Szerencsére sikerrel jártam,megismerkedtem két pasival is,mindkettővel találkoztam már. Az egyik egy okos kedves,megbízható,de egyáltalán nem az esetem típus. A másik meg BAROMI dögös jófej,stb.stb.,szóval totálisan megfelel az ízlésemnek,viszont az a típus,aki "jön-lát-megy". Szóval kockázatos.Én úgy vettem észre,mindkettőnek tetszem,viszont én nem tudok dönteni. Ha az eszemre hallgatok,az elsőt,ha a szívemre,akkor a másodikat választom. Ti kit választanátok??? Előre is köszi.

22/L


2012. okt. 21. 16:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Magamat.
2012. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, mert a másikat tuti nem szereted.
2012. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Pont fordítva döntenél de mindegy. Most mondjam azt, hogy "Nők..." hiszen már bevállalnál egy olyat akinek csak szexre kellesz, mert "BAROMI dögös". Látszik, hogy mennyire igaz a 'csak a belső a lénygeg' DUMA. Ennyi erővel egy érmét is feldobhatnál, mert érzelmileg számomra steril vagy.

Sok sikert! -.- 22/F

2012. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Bármit mondunk, a 2.-at fogod választani, mert jobban néz ki.
2012. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de remélem közülük egyik sem választ téged. Felfogod, hogy úgy beszélsz a srácokról (most mindegy, hogy melyik), mintha csak egy boltban lennének a polcon?
2012. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Kedves 22/F,tudtommal nem te vagy ez a pasi,kíváncsi volnék,honnan tudod ilyen biztosan,hogy csak szexre kellek neki. LOL :DD

És bár,nem ismerlek,nyilván te sem választanál egy olyan lányt,akit rondának tartasz,akármilyen kedves,aranyos. Vagy tévedek?

2012. okt. 21. 16:34
 7/31 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy választanod kell? Keres tovább....

Amúgy kódolva van:

Bármelyiket választod, neked valószínűleg nem lesz jó, végig az lesz az eszedben, hogy mi lett volna ha a másikat választod.

2012. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
16:34,ezt kifejtenéd részletesebben? Mert igen, lehet,hogy hülye vagyok,de nem találtam olyat a monológomban,ami ennyire durva lenne.
2012. okt. 21. 16:36
 9/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a másodikat. A szíveddel tudsz szeretni nem az eszeddel :) Amúgy meg lehet hogy olyan lesz hogy "jön-meglát téged-és nem megy el, hanem lehorgonyoz" :)

23/N

2012. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Adj időt mindkettőnek, amelyiket jobban megszereted. Szerintem a szíved az valójában a hormonjaid.
2012. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!