Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Patthelyzet. Csajok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patthelyzet. Csajok, ti melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem böngészni a társkereső oldalakat. Szerencsére sikerrel jártam,megismerkedtem két pasival is,mindkettővel találkoztam már. Az egyik egy okos kedves,megbízható,de egyáltalán nem az esetem típus. A másik meg BAROMI dögös jófej,stb.stb.,szóval totálisan megfelel az ízlésemnek,viszont az a típus,aki "jön-lát-megy". Szóval kockázatos.Én úgy vettem észre,mindkettőnek tetszem,viszont én nem tudok dönteni. Ha az eszemre hallgatok,az elsőt,ha a szívemre,akkor a másodikat választom. Ti kit választanátok??? Előre is köszi.

22/L


2012. okt. 21. 16:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

16:39

Háááát,annak tuti örülnék,csak akárhányszor ilyen pasija volt mondjuk vmelyik barátnőmnek,nem ez lett a vége.

2012. okt. 21. 16:43
 12/31 A kérdező kommentje:

Ja,és ha ez számít :

az első kb. úgy néz ki,mint Fernando Torres,a második meg mondjuk Chris Pine és Liam Hemsworth összegyúrva ;)

2012. okt. 21. 16:49
 13/31 anonim ***** válasza:
Fernando Torres? Mert kb. úgy írtad le szegény palit,mint a Notre Dame-i toronyőrt......
2012. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Vannak társkereső oldalak is ??

Basszus, mit keresek én itt tovább ???

2012. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Volt előttem egy válaszoló,aki azt tanácsolta,hogy ismerd meg őket jobban én vele értek egyet!Egy találkozásból,még nem lehet eldönteni milyen valaki!:) Aztán lehet a végén egyik sem fog bejönni!:D
2012. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam,hogy egy találkozás volt. az elsővel 3x találkoztam,a másodikkal 4x,abból az egyik "egész éjszakára kihatott" :)
2012. okt. 21. 17:14
 17/31 anonim válasza:

Chris Pine és Liam Hemsworth? Hűűűűűűűűűűűűűű,az nem semmi...

ha elszalasztod,hülye vagy. szerintem ;)

2012. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ismét egy lány, akinek a belső értékek számítanak mindenek felett (utolsó).
2012. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg,hogy döntöttél. Kíváncsi leszek -.-
2012. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Kedves 18. válaszadó!Aki azt mondja,hogy "nekem csak a belső számít" és hasonló sablonszövegek az hazudik!Mindenkinek számít a külső,csak valakinél a pasi megtudja nyerni a nőt a belső tulajdonságával és ha nem is néz ki "szépnek" a srác,akkor is elfogadja!Tehát még egyszer aki ezt állítja hazudik!:) és ezt Nőként mondom!:)
2012. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!