Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól számít egy mosoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít egy mosoly flörtölésnek? Ha egymásra mosolygunk egy sráccal (vagyis én kezdeményezem és ő viszonozza), miközben egymás szemébe nézünk, az már flörtölésnek számít?

Figyelt kérdés
És ha mondjuk egy ismerősömről van szó és eddig nem így volt ez a dolog, mármint eddig is szimpi volt, de azt hiszem, hogy eddig nem így mosolyogtam rá.....? Azt hiszem, hogy eléggé bejön és erre csak most jöttem rá. Vajon lehet nála esélyem? Mit csinálhatnék, hogy ezt megtudjam és jobban felkeltsem az érdeklődését? A múltkor ezek után oda is jött hozzánk a barátnőimmel voltam, kérdezett valamit, aztán elment...Nem tudom, hogy lehet-e nála esélyem vagy szimplán csak kedves. Azt azért gondolom, hogy valamilyen szinten szimpi vagyok neki, de hát nekem is sok ember az, de ettől még nem akarnék velük összejönni....
2012. okt. 21. 16:28
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha vissza mosolyog az csak jót jelenthet.És ha akkor is oda ment hozzád amikor a barátnőidel voltál akkor az is jót jelent mert nem szégyeli hogy jóba vagytok és szerintem igen van nála esélyed.
2012. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!