Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti csak akkor kezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti csak akkor kezdtek el levelezni egy lánnyal, ha tetszik nektek? És mi van azzal, mikor nem látjátok egymás képét? Ez olyan próba-szerencse?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha okos érteles és lehet vele beszélgetni akkor is levelezek vele.Ez a kép dolog annyira nem fontos ezen oldalon.

Ha direkte úgy írtam rá a tulajdonságai miatt akkor természetesen szeretnék képet látni

2012. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pontosan :D csak akkor :P csak olyan nehéz olyant találni aki bír is...
2012. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 okoska31 ***** válasza:

az a baj, hogy kimondva- kimondatlanul szükség van a fizikai vonzalomra is. És annál nincs rosszabb, mint, hogy szimpatikus, de annyira nem az eseted, hogy nagyon.

ilyenkor a legszarabb utólag, amikor már jókat beszélgettek kifarolni - mind a két félnek.


ezért jobb minél hamarabb képet is feltenni társkereső oldalra...

2012. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Én igen! De amíg nem láttam képen,addig levelezek vele,amíg meg nem mutatja,aztán meglátom.
2012. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 okoska31 ***** válasza:
feltételeztem, hogy párkereséssel kapcsolatos volt a kérdés - a sima baráti levelezéshez nem kell kép...:)
2012. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Levelezni levelezek én bárkivel akár fiú, akár lány, csak legyen értelmes ne káromkodjon ok nélkül, és ne minden második szava legyen a szex.


Találkozó már csakis olyan lánnyal jöhet össze aki tetszik kép alapján.

2012. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát,én szeretem az érdekes embereket,és csajban sokkal több az érdekes ember.Nem csak azzal levelezek,aki tetszik,de ha valakitől azt akarom,hogy járjunk,azt már elég hamar jelzem(pasi vagyok)
2012. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!