Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem, mi a baj velem, ha állítólag nem a külső a lényeg a lányoknál?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy mégis a külső a lényeg, a lányok nem szeretik az alacsony, vézna srácokat, mindegyiknél a nagy darab típus a menő, de, ha egy srác magas és vékony akkor is nagyon kelendő. Úgy látom a mai világban az alacsony-vékony és az alacsony-túlsúlyos srácok a legesélytelenebbek a boldog párkapcsolati életre. Huszonéves vagyok és testi "fogyatékosságom" miatt egy lány sem tud vonzódni hozzám, amit én megértek, csak az a gond, hogy nem tudok erősebb, vastagabb csontozatot növeszteni és égimeszelő sem tudok lenni, se jóképű gyerek.
2012. okt. 21. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

te ma regisztráltál?


ha igen javaslom az alacsony fiú kulcsszavakra való keresést, majd a böngészést a hasonló 56ezer kérdés válaszai közt


nem ma regisztráltál?


akkor ....*ásít*

2012. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sportolj vmit.

Amúgy sokszor leírták már, hogy csomó alacsony srácnak van szép barátnője, úgyhogy ez hülyeség. CSAK kizárólag a magasságod nem akadály.

2012. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajj te már megint unatkozol?! :/
2012. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mégis mi baj van azzal, ha megkérdezem, hogy mi a fogyatékossága?
2012. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Annyiszor volt már ez a k*@va kérdés! Ahogy nem találnak párt a csúnya lányok, ugyanúgy nem találnak a kis buzoid srácok sem, mert rohadtul férfiatlanok. Talán, ha a személyiséged olyan lenne, vagy sportolnál valamit, talán pár év alatt jó pasi is lehetne belőled, de nem, te punnyadsz a gép előtt, nyávogsz, mint egy kislány, aztán a nőket hibáztatod, amiért leszarnak. Meg is érdemled, öcsém.
2012. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

20:35 abszolút igazad van!!!!!!


24/L

2012. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

figyi... ez csak egy vélemény lesz...

175 cm vagyok... szóval már alapból se ez a kis aranyos cuki lány... :D volt egy pasim aki tőlem kisebb volt olyan 6 cmvel... és mindig is azt éreztem az egész kapcsolat alatt hogy én vagyok a "pasi" a kapcsolatba... a lányok mindig is azt akarják hogy a férfi "védelmező" szerepet töltsön be... és ezért vannak előnybe a nagy darab pasik... mert az ő karjaikba a lány tényleg törékenynek érezheti magát...

részemről csak ennyi :D persze nem minden lány modell magasságú... :D

2012. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem az a baj Verus, hogy megkérdezed, hanem hogy minden kérdésnél ott vagy az értelmetlen válaszaiddal, vagy visszakérdezéseiddel, nagyon unatkozol, béjbi

(egyébként szerintem nem is lány vagy)

2012. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 20:45: Bizony unatkozok ezt eltaláltad. Viszont ahol értelmes a kérdést ott tudok konstruktív is lenni ;)


Nem sok értelmét láttam, hogy a moderátor törölte az itteni kérdésem arra vonatkozólag, hogy mi a fogyatékossága a kérdezönek.


Amúgy meg szíved joga bármit hinni rólam, nem hat meg :D

2012. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Olyan betegségem van, a mi miatt nem tudok izmosodni sem sajnos. Egyébként sportolok, nem vagyok egy igénytelen kövér ember.
2012. okt. 21. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!