Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek, ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha a fiú akivel az első randin vagy rögtön köszönés után azzal kezdi hogy megfogja a kezed és kézen fogva sétáltok?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos honlapon ahol csajozási tippeket adnak azt olvastam hogy az első randin a következőt tegyük: ”Amikor a találkozó helyszínén meglátod a csajt, nézz a szemébe már távolról, mosolyogj rá, köszönj neki, és adj neki puszit. Ezután egy határozott mozdulattal fogd meg a kezét, és kézenfogva kezdjetek el sétálni. ”

Nektek mi a véleményetek erről? Főleg lányok válaszaira vagyok kíváncsi, illetve ha valaki már kipróbálta ezt akkor hogy sült el ez neki jól vagy rosszul? Légyszi kort és nemet is írjatok! 18/F


2009. aug. 8. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem is tudom..., szerintem a legelső randin nem kéne már egyből kézenfogva sétálgatni, még azt sem lehet tudni, hogy mi lesz belőle...de minden függ a helyzettől, meg attól is, ki mennyire nyitott. Nekem "korainak" tűnik. 17/L
2009. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell mindent elhinni, amit a mesében látsz...:)

Szerintem egy gyanús nézés, és elvenné a kezét. Első randin általában még nem nagyon ismerik egymást az emberek, nemhogy kézenfogva sétáljanak. A puszival nincs gond, sőt! üdvözlésnek jó:)

-ReapeR-23/F

2009. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Hát én félénkebb vagyok a puszi meg minden oké, de a kezemet csak a 2-dik randin fogja meg. :)

De ha az elsőn megfogja természetesen nem húzom el. Meg hát ez attól is függ milyen szimpatikus a srác! :D


18/L

2009. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Én szeretem ha megfogja a kezem az 1 randin:)én ezt nagyon aranyosnak tartom:)

14/L

2009. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! am azt írták hogy azért fogjuk meg a kezét hogy a lány számára tudatossá tegyük hogy ez egy randi nem pedig egy baráti találkozó. am szerinetem is hülyeség rögtön azzal kezdeni max a randi vége felé ha minden jól megy:D de várom továbbra is a vélemyényeteket erről.
2009. aug. 8. 18:53
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

fogd csak meg a kezét ;)

17/L

2009. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Engem speciel zavarna, bár ha nagyon-nagyon bejön a srác, akkor nem, de akkor is túlzás a legelején.

19/l

2009. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
szerintem tök ari ha valaki az 1. randin megfogja a kezem:D de azért szimpi is legyen a srác :D és lehet hogy a nő is eztvárja csak ő félénkebb bár te tudod :D mindenesetre sok sikert ^^
2009. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Én egy kicsit lerohanásnak érezném, hogy egyből köszönés után "neki esik" a kezemnek! Szerintem :ne tolakodj be az intim szférámba, ha akarom majd behívlak én!Azt lehet látni, ha egy lány annyira szimpinek talál, hogy megfoghatod a kezét...kezdetnek...:)23,L
2009. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
79%
Én is lerohanásnak érezném. Egyszer meg is történt velem a kézfogásos dolog az első randin. Azt semtudtam, hogy hogy szabaduljak, egy kicsit ijesztő.
2009. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!