Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek, ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha a fiú akivel az első randin vagy rögtön köszönés után azzal kezdi hogy megfogja a kezed és kézen fogva sétáltok?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos honlapon ahol csajozási tippeket adnak azt olvastam hogy az első randin a következőt tegyük: ”Amikor a találkozó helyszínén meglátod a csajt, nézz a szemébe már távolról, mosolyogj rá, köszönj neki, és adj neki puszit. Ezután egy határozott mozdulattal fogd meg a kezét, és kézenfogva kezdjetek el sétálni. ”

Nektek mi a véleményetek erről? Főleg lányok válaszaira vagyok kíváncsi, illetve ha valaki már kipróbálta ezt akkor hogy sült el ez neki jól vagy rosszul? Légyszi kort és nemet is írjatok! 18/F


2009. aug. 8. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
baromsag, ne csinalj ilyet. csak azt mutatnad meg h mennyire ketsegbeesett vagy.
2009. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Sokkal jobb ha egy későbbi randin fogod meg a kezét. Első randin lerohanásnak venném (és nem érteném, hiszen még nem is ismerem az illetőt), de később megvan a varázsa, amikor érzed h ez azt jelenti, h közelebb kerültök egymáshoz. 19/L
2009. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Részemről egyáltalán nem rajongok az azonnali kézen fogva járásért, túl tolakodónak tartom. Ha minden rendben megy, megvan az igény, hogy szorosabbra fűzze a pár a "sétálgatást", akkor persze, mehet, akár első találkozáskor is.

Egyelőre, tapasztalataim szerint, fele-fele arányban lelkesednek a lányok a kézfogásért, rögtön, azonnal. Hmm.

A szemkontaktus, mosoly és határozottság természetesen mehet azonnal! :]


(Illetve, most biztos maradi leszek és ódivatú, de a puszi helyett inkább kézcsókot adnék/adok az adott lánynak, üdvözlésképp, ha elfogadja. Bensőséges, de leginkább a tisztelet jele, és eléggé különleges gesztus azért, manapság.)


17/L [és L]

2009. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Már ezt is megírják valahol mit hogyan merre hány méter?
2009. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nem gyengén meredne ki a szemem...

Nem feltétlen húznám el a mancsomat, de azért ne sajátítson ki rögtön az első randin. Főleg ha még 5 szót nem váltottunk egymással személyesen...

2009. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem teszek fel ennek egy külön kérdést, ezért inkább ide írom.

Ha mondjuk már jópár éve ismerjük egymást, és úgy megyünk randira, akkor sem tartjátok jó ötletnek? (Nem a randi elején, hanem a végefele gondoltam... persze csak ha minden ok.)

2009. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én azonnal elvenném a kezemet és sarkon fordulnék (ha nem ismernénk egymást, úgy fogná meg a kezem az első randin). Nevetségesen kétségbeesetten, kisajátítóan jönne le, nem is érteném, hogy miért csinálja, valószínűleg egy kissé visszamaradottnak és gyerekesnek gondolnám a fiút, aki még csak a neten látott lányt, és mindegy neki a személyiségem, meglátott, a külsőm bejött neki, és akkor már az ,,övé” vagyok szerinte, tetszik vagy sem . Volt egy srác, akivel 3 randink volt, de még alig ismertük egymást. A harmadik randin megfogta a kezemet, és úgy sétáltunk tovább. Mivel ez nem ilyen ,,már amúgy egy ideje ismerjük egymást úgy mentünk randira” ismerettség volt, hanem szinte ismeretlenül kezdtünk el randizni, mondhatom eléggé h*lyének néztem, nem tudtam, hogy mit csináljak, bunkó nem akartam lenni, úgyhogy kínosan sétáltam vele kézen fogva.. Nekem a kézfogás már-már azt jelenti, hogy kapcsolatban vagyunk, járunk, az ismerkedési fázisban még sok-szerintem. Ha gyerekek vagytok, esetleg.

20/N

2022. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!