Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon gáz lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz lenne, ha összejönnék egy olyan lánnyal, aki egyáltalán nem jön be külsőre, ha úgysem kellettem még egy lánynak sem, de lehet neki talán igen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a tipikus jó pasi külsőre, se magas, se jóképű, se férfias arcvonású, se kigyúrt nem vagyok. Vasággyal 50 kilótt épp, hogy elérem, na meg tényleg nem tolonganak értem a lányok, hiába próbálkozom, akik nekem tetszenek, de még a csúnyább lányok is visszautasítanak, de ő legalább ad egy esélyt egy randira, hátha csoda történik és neki kellek, bár kevés az esély, ahogy eddig is történt. Ez a lány kövér, csúnya arcú, semmi vonzó nincs benne a számomra, de mivel a vékony, alacsony lányoknak nem kellek, a magasaknál meg értelmetlen próbálkoznom is, így egy ideje kifejezettem a csúnya lányoknál próbálkozom, hátha ők jobban nézik a belsőt, mint a külsőt.
2012. okt. 21. 21:43
 1/10 MurdR válasza:
100%
Próbáldd meg. de nem egy erkölcsös megmozdulás. De a cél szentesíti az eszközt.
2012. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod alapján remélem, hogy nem jön össze veled a lány. Elég bunkón fejezted ki magad, ne is haragudj.
2012. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szépnek mondott nő vagyok, nekem a magasságod nem lenne gond, a súlyod sem (csak a tévhitek miatt írom), pedig én is magas vagyok és csinos, nőies alkatú. De a kigyúrt férfiak sosem tetszettek.

Bár van barátom, azért írom le, példaként, hogy lehet esélyed az ilyen nőknél.

Az arcod nem tudom, mennyire helyes, mert az viszont nekem is fontos.


Ne kezdj azzal a lánnyal, ha így nyilatkozol róla és úgy érzed, nem tudod megszeretni. Talán ő őszintén kedvel, ne törd össze a szívét. Lehet, hogy a külsőd ellenére megszeretett téged, inkább most csalódjon, mint később.

2012. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" így egy ideje kifejezettem a csúnya lányoknál próbálkozom, hátha ők jobban nézik a belsőt, mint a külsőt."


Szerintem megérezték, hogy így viszonyulsz hozzájuk. Mindenki szeret a másik számára különleges lenni, még ha nem is szép. Nem csak amolyan szükségmegoldás.

2012. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme. Nem lennél fikarcnyival se boldogabb, ha olyannal járnál, akihez nem tudsz vonzódni. Persze ismerkedni azért lehet vele, azt nem tudhatod, nem szeretsz-e bele időközben, és akkor már mindjárt más a helyzet.

De szerintem olyannal semmiképp se jöjj össze, akihez nem vonzódsz.

2012. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs más választásom, higgyétek el 23 évesen az ember már leadja az igényeit, bár azt nem tudja szabályozni, hogy kihez vonzódik testileg, sajnos. Én örülnék a legjobban, ha a kövér, kedves, csúnya lányokhoz tudnék vonzódni testileg, bár így születtem volna!
2012. okt. 21. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbáld legalább a szépet meglátni bennük.

Nem érted a nőket, akik nem a "bensőbe" szeretnek bele.


És látod: te sem olyannak születtél.

Bele tudsz szeretni a bensőjébe?

Mert amit írsz, nem szeretet, csak egy "kényszer".

Ha kapnál jobbat, gondolkozás nélkül azt választanád!


Hát a nők is így vannak vele, ezért fura, hogy nem érted őket.

2012. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként miről beszélsz, hogy 28 évesen?

Egyik unokatestvérem (fiú) 30 is elmúlt, addig nem volt nővel(!) és egy szép, nála fiatalabb lány (szűz!) szeretett bele a bensőjébe. Összejöttek, együtt is maradtak, azóta van egy gyerekük.

Ő is olyanokat mondott már, hogy lemondott a nőkről, kolostorba vonul, meg ilyesmi.

2012. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagyis 23 évesen, eltévesztettem, de akkor meg pláne...
2012. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem kell erőltetni. A testi vágyaid kiélésére ott vannak a prostik, a szerelem meg talán megtalál egyszer, nem tudhatod. De ennek így semmi értelme, mert se lelki, se testi szempontból nem érnél vele semmit.
2012. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!