Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefáradtam, hogy huszonévese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam, hogy huszonévesen létemre még sosem kellettem egy lánynak sem. Hova tovább, járjak prostizni?

Figyelt kérdés
Legutóbbi randi is csak arra döbbentett rá, hogy mennyire fontos a külső és hiába vagy kedves és jó az semmit sem ér a lányoknál.
2012. okt. 21. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

De legalább a randiig eljutottál.

Ne gondolj soha arra, hogy feladod, tovább kell próbálkozni bármilyen nehéz is, és előbb-utóbb megérik a gyümölcse.

Türelem (és persze a sok próbálkozás) barátnőt terem.

2012. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz, mert amit az első mond az jól hangzó mese.
2012. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj prostihoz, én is azt tervezem. 15-20-ért már kapsz nagyon jó csajokat. Aztán ha már voltál párszor, talán az önbizalmad is megnő kicsit. Csak vigyázz, nehogy elkapj valamit.
2012. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy túl nagy az elvárásom én kb 6-7 esre saccolom magam szóval én se próbálkozok 10-es csajoknál
2012. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elvárásod*
2012. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekemsem volt soha senkim. Gondoltam, hogyha veszek egy kocsit legalább rámnéznek ( éljen a sztereotípia bmw ).

Már egész jól néz ki, de csak a hapsik szokták megnézni :-(

Csak azt tudom mondani, a kocsi kevesebbet számít mint hisszük....

2012. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem lehet hogy túl nagy az elvárásom én kb 6-7 esre saccolom magam szóval én se próbálkozok 10-es csajoknál"


Szerintem inkább úgy megy, hogy vagy vonzónak gondolod magad, vagy nem. Ha nem, akkor úgy érzed, egy olyan csajhoz se vagy elég jó, aki bejön neked. Ha meg igen, akkor nem félsz egyiktől se.

2012. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 2. válaszoló!

Nem, nem mese, amit leírtam. Nekem is jócskán a huszas éveimben lett barátnőm, rengeteg csalódás, és próbálkozás után. De valahogy mégis összejött.

Az 1. válaszoló voltam.

2012. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os, lazán tolhatod, ha vettél egy bmw-t, hogy rád nézzenek a nők... Ha valami mérnök vagy akkor javasolnám, hogy próbálj te keresni, mivel akkor az adottságaid jobbak bármilyen téren, mint az átlagnak, mivel hülyébbek nálad.
2012. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!