Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akart találkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsikááá kérdése:

Miért nem akart találkozni, talán csak át akart ejteni? Miért csinálta ezt? Csak arra kellettem volna neki?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor úgy volt h találkozunk egy sráccal náluk 8-kor,írtam neki üzenetet h elkészült-e már a srác és írta hogy még nem,meg hogy még otthon sincs...aztán 2 óra múlva hívtam h mi van már?semmi nem is reagált,hiába hívtam nem vette fel...aztán két és fél óra után írtam neki egy üzenetet hogy ha nem akarsz találkozni akkor írd meg és akkor nem várok feleslegesen...erre visszaírta h ő írt üzenetet,mondtam hogy hát nekem biztos hogy nem,aztán így ezek után elküldtem melegebb éghajlatra a srácot :D Később discoba találkoztunk,mikor elmentem mellette megsimogatott,én meg úgy csináltam mintha nem is érdekelne pedig nagyon is érdekelt,aztán újra összefutottunk pont előttem állt és küldött egy puszit,én még mindig úgy csináltam mintha nem érdekelt volna a dolog :( Mielőtt mentem volna haza kihívtam beszélgetni h mi a baja,erre ő azt mondta h semmi nekem van bajom vele,mondtam neki hogy hát ezen ne is csodálkozzon...közbe pedig adott egy pár puszit,meg mondta hogy majd holnap megbeszéljük.Szilveszter előtt 3 nappal pedig már úgy várta h találkozzunk elvileg minden nap írta h mennyek el ne h átvágjam,erre tessék ő vágott át..
2012. jan. 2. 13:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ú. na, ez szép volt. hagyjad őt, ne is foglalkozz vele. legalábbis próbáld meg.
2012. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem bírom megállni hogy ne írjak neki..tudom h ez nem jó,mert ezek után haragudnom kellene rá de nem megy,senkire se tudok haragudni sajnos :( de már kezd elegem lenne h állandóan csak átvágnak :(
2012. jan. 2. 13:26
 3/22 anonim ***** válasza:
Nehéz kibírni, hogy ne írjunk rá valakire, akire tök jó lenne, DE meg lehet állni! Épp én is ezt gyakorlom és jól megy.
2012. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Osztom az uccsó véleményét, nekem is igen nagy akaraterő kell, hogy ne írjak rá arra a csajra, aki a 10/15-ös kategória (és nem csak külsőre...) ... de uszály megállnom, és eddig egész jól megy.
2012. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Esetleg belgondolhatnál, hogy nem hazudott.. Aznap elég terheltek voltak a hálózatok. Én sem kaptam meg egy csomó smst, mások sem kapták meg amiket én küldtem..
2012. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De most nem azon van a hangsúly hogy megkaptam az üzenetet vagy nem...hanem hogy most hogy tehette ezt velem? mikor elvileg már úgy várta hogy talizzunk...aztán meg jah ez lett belőle :(
2012. jan. 2. 21:20
 7/22 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is :( Mit tegyek ha egy srác kezdeményezett, de én elszúrtam és számon kértem, hogy mikor találkozunk stb. Erre ő: sok vagyok neki... Írtam neki, nem reagált. Írjak később neki vagy mi legyen? Nagyon tetszik és bánt, hogy elszúrtam. :(
2012. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet! A srác lelkesen írta ismerjük megegymást blabla. 3 hónapig napi szinten beszéltünk! Felhívott sokszor, smsek mentek jobbra balra. 1x-2x összefutottunk a buszmegállóba és ennyi. Taliba benne volt, de én mondtam ki konkrétan mikor és hol, mert akkor még mindig nem találkoztunk volna. Aztán még beszéltünk 1,5 hétig rendszeresen, majd eltűnt mint Petőfi a ködbe. Miután nem írt 1 hétig kapott egy szép levelet, h mi van? Válasz elbizonytalanodott. Utána kb 2 naponta 1 sms 1 hétig, és szilveszterkor megírtam, hogy döntse el mit szeretne aztán szóljon. Annyira már megismertem, hogy tudom nem fog szólni. Nehéz megállnom, hogy ne írjak rá, h nah mivan visszabújtál mint csiga a házába? De dacból se írok rá. Neki kellene kezdeményeznie, nem teszi meg nehéz ügy lesz, de elfelejtem és másokra koncentrálok.

Fel a fejjel! Jön másik!

2012. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én személy szerint sose fogom megérteni a pasikat :( egyszer tök jól eldumálgatunk neten,ha talizunk buliba akk ha úgy tartja kedve odajön...Ha nem jön oda,akk se tudja megállni h ne érjen hozzám...Vagy csak a barátai előtt nem mer felvállalni? Nem értem sajnos :( am 22:02 sztem kérdezz rá h akk h döntött,de én addig úgy se hagyok békén senkit amig meg nem kapom azt amit akarok :D
2012. jan. 3. 16:26
 10/22 anonim ***** válasza:

Figy sokszor nincs válasz a miértekre, hiába is keresed. Nem igaz, hogy a nőket nem lehet megérteni. A pasik viselkedését se lehet megérteni sokesetben! Engem is érdekelne, hogy miért lett bizonytalan? Miért kaptam tőle a talikor kulcstartót? Miért hozott haza? Miért nem mondta el az anyjának, hogy egy másik városba van egy lánnyal talin? Miért kellett a haverjának fedeznie? Tetszem neki, tudja, hogy viszonzásra találnának érzései mégis inkább elmenekült...miért? Ledrágázott feszt miért? STB. Ezt tudnám folytatni! Mégse tudom a válaszokat és nem is fogom megtudni. Egy idő után majd rájössz nem mindig van válasz a kérdésekre, csak találgatni, spekulálni lehet és ez a legrosszabb.


14:15ös voltam.

2012. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!