Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek egy nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy nyitott kapcsolatba, ha a lány csak így lenne hajlandó járni veletek?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal és közölte, hogy csak úgy hajlandó járni, ha nyitott kapcsolat lesz. Ő nem szól bele, hogy én kivel, de én sem szólhatok akkor, hogy ő kivel. Én nagyon szeretem ezt a lányt, hónapok óta epekedek utána, de úgy érzem nem bírnám ezt a nyitott kapcsolatot. Szerintetek mitévő legyek?
2012. júl. 11. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DJ_Whiteman ***** válasza:
100%
Inkább hagyd az egészet. Nem ér meg annyit a lány szerintem. Csak tönkretenne ezzel téged, és tuti nem bírnád ki ha szereted.
2012. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
felejtsd el. kikészíted magad.
2012. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen.. ez egy öngól volna belemenni. Én nem mennék bele a helyedben, de hát te tudod. :)
2012. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
húzd meg és tedd lapátra ha ez kell neki
2012. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ebből az lenne, hogy te, mivel szereted, nem járnál félre senkivel, ő viszont, mivel nem szeret, mindenkivel félrejárna. Ez szerintem a rosszabbik verzió, akkor inkább ne legyen köztetek semmi, és legyen esélyed idővel normális lányt találni, aki nem így gondolkodik.
2012. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel érzelmeket táplálsz iránta, így ne menj bele! Csak magadat tennéd tönkre...
2012. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BlackSword ***** válasza:
Eredj, rúgj be/idd ki magadból... Vannak rendes lányok is...
2012. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy ez mitől is lenne kizárólagos kapcsolat innentől? Igazából az összes ilyen "nyitott kapcsolat" nem egyéb, mint sima szexkapcsolat.
2012. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy ha valaki feltételeket szab, az igazából nem is akarja a kapcsolatot.
2012. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!