Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek olyan kapcsolatba aminek nincs jövője?

Figyelt kérdés
Életem legjobb kalandját élni át, de közben tudni,hogy halálra ítélt kapcsolat, mert mindenki ellenzi, ő rossz fiú, én meg jó kislány vagyok.Mindketten tudjuk,hogy eljön az a nap,hogy vége lesz, el kell búcsúznunk egymástól, de nem mondjuk ki még. Ez végleges!!
2012. júl. 6. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szép kis dráma :D Szerintem kicsit tul van bonyolitva a dolog de jah. Ha tényleg bejön a srác én belemennék egyszer élünk :)
2012. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyszer élünk. Még fiatal vagy. Menj fejne a falnak. Megfontoltnak lenni ráérsz később is!
2012. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát akko szexeljetek. nekem miér nincsenek ilyen ribanc ismerőseim?
2012. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem mennék bele
2012. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

feltettem 1 hasonló kérdést...ha gondolod nézd meg


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszoló magába foglalta a lényeget. szeretnéd, hogy ezt gondolják rólad?? szerintem nem. minden lány értékes és egyedi. hajlandó lennél egy meggondolatlan cselekedetből az értékességedből veszíteni? nem ér meg annyit az egész. meddig fogod élvezni?? pár napig, hétig vagy hónapig... utána meg majd ott állsz teljesen üresen. és majd, ha megtalálod azt a személyt, akivel boldogok lesztek és sokat fog jelenteni számodra, akkor lehet úgy gondolod inkább ne tetted volna hiszen ettől a személytől többszörösét visszakaphatod, mint amit valaha ettől a sráctól kapnál. mellesleg könnyen megsebezheted magad ezzel és fájdalmat okozhatsz magadnak és másoknak. (nem utolsó sorban a későbbi párodnak) minél normálisabb és erkölcsösebb lány vagy annál több esélye, hogy te is egy normális értékes barátot kaphass, aki majd megbecsül téged. nem várhatod, hogy valaki megbecsüljön, ha te se becsülöd magad igazán és ilyen emberekre pazarlod magad, akik meg sem érdemelnének. a kaland és a szenvedély miatt fölösleges úgy gondolom. tudod mi lesz életed legjobb kalandja? ha lesz egy igazi férfias, erkölcsös, rendes és tisztelettudó barátod, aki majd vigyáz rád, aki majd később a férjed lesz. ennél jobbat nem igazán tudok elképzelni.


bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de még mindig tudtam volna többet írni csak úgy gondoltam jobb, ha visszafogom magam.:)


18/L

2012. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne tedd!!

Ezen mentem át két évig tudtuk nincs jövöje és akár hogy akartam hogy az idö nekem dolgozzon hogy meggondolja magát nem ment.

3 napja dobott,beleroppantam.Inkább keress olyat akivel komolyabban is tudsz tervezni.Igaz hogy nem minden kapcsolatnak van biztos jövöje de ha igy indultok neki hogy tuti nincs akkor ne tedd.Neked jobban fog fájni mint neki.

Tapasztalat.23 L

2012. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem. Nem szeretem a felesleges drámákat, és rossz fiúkkal amúgy sem állok szóba (bár ez sok mindent magában foglalhat).

Mások tiltását lesz@rnám, de ha a sráccal NAGY (drogos, alkoholista, agresszív, hűtlen típus, befolyásolható bárki által stb.) gondok vannak, nem jönnék össze vele.

De ha te szeretsz szenvedni, meg világot megváltani, esetleg panaszkodni és áldozat lenni, akkor hajrá.

2012. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csináltam már én is ilyet és nagyon megbántam....
2012. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!