Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi megengedett egy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi megengedett egy első randin? (lány-lány)

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerjük egymást, eddig csak interneten keresztül beszélgettünk, de már így is nagyon megkedveltem a lányt.

Jövőhétre tervezzük az első találkozást, de nem tudom hogy hogyan közeledjek felé, hogy ne legyek rámenős...elég félénk lány, nem akarom elijeszteni..

Csókot még nem szeretnék (az előbbi okból kifolyólag) de kézfogás, vagy ölelés, simogatások még beleférnek, nem?

Vigyek neki vmit? Igazából nem beszélgettünk róla h adjunk-e a másiknak vmit, de illene, nem?

És azt sem tudjuk, hogy mit csináljunk...lenne valami ötletetek? Egerben lesz a randi.



2012. okt. 22. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
eger? hol? még sose láttam lányokat smárolni :)
2012. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
menjetek el sétálni, ölelés , kézfogás mehet meg a puszi is :)
2012. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Gecc, ezt de megnézném...
2012. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden jön magától.

Beszélgessetek, arról, ami eszetekbe jut, automatikusan közös pontokat fogtok keresgélni.

Ja és baromira mindegy, hogy most két lány vagytok vagy "vegyespáros". Csakis az fér bele a találkozóba, amit mindketten szeretnétek. Fölösleges előre kitalálni a forgatókönyvet, mert úgyis minden megy majd, mint a karikacsapás, ha jól kijöttök, tényleg.

Itt nincsenek "illik vagy nem illik" szabályok, ne szabályrendszereket kitalálva találkozzatok már, atyaég. Üljetek be valahova, cukrászdába, egy sütire, aztán mászkáljatok, sétáljatok ide-oda, ha szép az idő. :)

2012. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló köszi :)


4. neked is köszönöm, teljesen igazad van...már túlparázom az egészet...:)

2012. okt. 22. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ohh, hogy Szegeden nincsenek ilyenek. :(


Kérdésedre a válasz:


Beszélgetés, séta, cukrászda, esetleg megfoghatjátok egymás kezét. Ajándék sztem nem kell. Ha Te fiú lennél virágot javasolnék, de sztem azt ne vigyél. A nagyon jól sikerül akkor a végén egy csók. Legyél laza és önmagadat add :)

2012. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!