Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha az első randin megengedi a lány a csókot?

Figyelt kérdés
Főleg 18-22 éves srácok/férfiak véleménye érdekelne.:) Köszönöm.:)
2012. okt. 11. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

semmi.azt jelenti,hogy tetszek neki.

19F

2012. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülök, ha kialakul addigra olyan szintű vonzódás közöttünk. (Gyorsnak gondolnám, de jól esne...)
2012. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Igazából nem akarom azt se, hogy könnyen kaphatónak gondoljon, de azt se, hogy azt higgye nem érdekel...:D Az örök dilemma.:)

2012. okt. 11. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:

aranyosak:)

22f

2012. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de elvárom
2012. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs abban semmi rossz, ha az első randin elcsattan egy csók!

A bizalom első jelei!

28F

2012. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, a mostani barátnőmet, már évek óta ismerem és mikor elkezdetünk összejönni, akkor természetes volt, hogy megcsókolom első randin.


Viszont, ha egy ismeretlen lánnyal kezdek el randizni, akkor inkább a 2-3 randin szoktam. De szerintem szituáció függő is.


25F

2012. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én eddig mindig a második randin engedtem meg (3 alkalom volt az életemben, hogy volt második randi). nem tudom miért a második, de nekem úgy esett jól. aludni akartam a randira egyet, vagy nem is tudom.

de az sem baj, ha az elsőn megtörténik. kinek mi fér bele. van, aki az első fél órában a szexig jut. akkor arra mit mondjak, ha a csók a gáz?

2012. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!