Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, mivel kedveskedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mivel kedveskedhetnék neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és van egy srác, akivel kezd komolyra fordulni a dolog. Már többször randiztunk és sokszor csókolóztunk, de nem szeretném azt, hogy semlegesnek tartson. Ezért szeretném meglepni valamivel, valahogyan.

Általában egy parkban vagyunk, padon ülünk, ahol csókolózás közben tudom a lábát, combját simogatni, a nyakát harapdálni..

Ő szeret a mellemmel foglalkozni, markolászni, csókolni..

Valami ilyesmire gondoltam, ami nem túl ribancos, de a srác élvezi..

ötleteket tudnátok adni?:)



2012. okt. 23. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugye te nem vagy srác?:D
2012. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű lesz. Lány vagyok :)
2012. okt. 23. 11:05
 3/16 anonim ***** válasza:

Tudom Én csak vicceltem:D

Leírásod alapján elég FAszállítónak tűnik a történet:D

2012. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tutajos csók, hiszen ez a lényeg ;)

Sajna távkapcsolatról van szó, így amikor találkozunk szeretnék maradandó dolgokat csinálni ;) Na ne vegyétek ezt komolyan..nem gyerekre gondoltam :D

2012. okt. 23. 11:08
 5/16 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani téged de enyhén szólva KRVA HIDEG van! :D üljetek be valahova vagy mutasd be szüleidnek vagy ő téged és lehet pettingelni jó kis szobába nem kell szexelni...de ha nálatok jó idő van és kint akartok lenni akkor a combját simogasd ;) szerintem érted...meg ha megnyalod szádat...vagy az úját bekapod... :P de sztem semmi se ribancos egy pasi nem nő nem mondja h ribancos ha leszopod hanem örül neked stb...és sztem nem csak ennyi akar tőled nem? :)
2012. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hideg van, de amikor találkoztunk még nem volt az, bár tény, hogy a következő találkozóba bele kell kalkulálni, hogy hidegebb lesz és egy plázában azért nem markolásznám annyira combtövét :D

Remélem nem csak csókpajtásnak kellek, de a többi dolgot még korainak érzem.. (pár hónapja vagyunk együtt)

2012. okt. 23. 11:10
 7/16 anonim ***** válasza:

Amúgy igen,tényleg hideg van:D

anno mi is csináltunk ilyent,és aki nem élvezi,az haljon meg:D



Képrejtvény: [link]

2012. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez a kép haláli :D:D

Egyébként ez az ujjszopogatás tényleg jó, vicces :D

2012. okt. 23. 11:12
 9/16 anonim ***** válasza:

de ha ilyen távkapcsolat akkor azért vigyázz hogy ne tegyél olyant mit megbánnál:D


hamarosan leesik a hó,majd csinálsz ilyen hóvárat vagy mi a toszt azt beviszed oda:D

2012. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz? Mit ne bánjak meg?


(Pont ezt mondom egyébként, hogy szexet nem szeretnék még, csak a csók és a szeretkezés közötti utat szeretném vele felfedezni-erre várok ötleteket)

2012. okt. 23. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!