Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, mivel kedveskedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mivel kedveskedhetnék neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és van egy srác, akivel kezd komolyra fordulni a dolog. Már többször randiztunk és sokszor csókolóztunk, de nem szeretném azt, hogy semlegesnek tartson. Ezért szeretném meglepni valamivel, valahogyan.

Általában egy parkban vagyunk, padon ülünk, ahol csókolózás közben tudom a lábát, combját simogatni, a nyakát harapdálni..

Ő szeret a mellemmel foglalkozni, markolászni, csókolni..

Valami ilyesmire gondoltam, ami nem túl ribancos, de a srác élvezi..

ötleteket tudnátok adni?:)



2012. okt. 23. 11:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
leszopást is meg lehet bánni: D
2012. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én vagyok 5. de nem értem pár hónapja...áhh hát már nem azért de akihez vonzodok szeretem azzal lefekszem és ha már ennyire szét tapizátok egymást akkor sztem lehetne már.. mindegy ez az én véleményem szerintem a ujj szopogatás is jó amit mondtam meg ha belesúgod fülébe h kezdek nedvesedni vagy valami : D felizgatni : D én nagyon örülnék ezeknek: ) 18f
2012. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én egy idő után megunnám, ha mindig felhúznának és sose lenne semmi a végén
2012. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Persze ezt nem a végtelenségig akarom csinálni.. ;)
2012. okt. 23. 11:29
 15/16 anonim ***** válasza:
annyit írtatok hogy nosztalgiázhatnékom lett,aminek a vonzata a baszhatnék.
2012. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Azért remélem nem 90 éves bácsik írkálnak nekem jó tanácsokat.

Nosztalgia, ugyan már ;)

2012. okt. 23. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!