Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg az lenne a sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az lenne a sikeres fiúk titka, hogy mernek nyomulni testileg a lányokra a randikon?

Figyelt kérdés

Eddig nem sokszor randiztam lányokkal, de mindig féltem megcsókolni őket vagy megölelni, testileg kimutatni a randikon, hogy vonzódom hozzájuk, így csak mint kté haver úgy beszélgettünk, pár bókot elsütve, de legutóbbi randimon hirtelen ráébredtem, hogy most is itt tökölök és nem merek lépni, akkor mindig ezt fogom csinálni és úgy járok, mint a legutóbbi randimon, hogy a lány nem is keres többet, ahol nem is mertem csak köszönésnél puszit adni és kész. De a legutóbbin hirtelen úgy alakítottam a dolgokat, hogy átkaroltam a lányt,magamhoz húztam és puszilgatni kezdtem az arcát, nyakát és hagyta a dolgokat. Aztán, ahogy mentünk hazafelé azt mondta talizhatnánk még valamelyik nap újra, eddig egy lány sem mondta magától, hogy talizhatnánk máskor is. Tényleg ez kellett, hogy tökös legyek és merjem testileg magamhoz húzni, megölelni, megpuszilni és pár kedves szót mondani neki, amit azelőtt randijaimon nem mertem meglépni? Ez lenne a sikeres fiúk titka, hogy tökösen megragadják a lányokat és nem csak úgy randinak, hogy csak beszélgetnek?

Mert egyébként én egy ronda srácnak tarom magamat, mindig szorongok is a randik előtt, hogy mi lesz, ha meglátnak a lányok és biztos nem tetszem nekik, de legutóbb valahogy sikerült ezt is leküzdenem és úgy tűnik bevált, mert a lány azóta is keres facebook-on magától és érdeklődik felőlem. Vajon, ha mostantól más lányokkal való randin is elsőre mernék testközelbe kerülni a lányokkal, akkor vonzódni kezdenének hozzám?


2012. okt. 23. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán az a siker titka,hogy merünk kezdeményezni
2012. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsö randin megcsokoltam,bár igy se lett belole semmi sajnos.De talán jobb hogy ha valami testiséget viszel a randiba.
2012. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Jobban szeretem a határozott fellépést én is, hogy ha tudja mit akar és nem csak ül meg néz és ennyi a randi:)
2012. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Az, h jól néznek ki v sok pénzük van. Te mégse lehetsz annyira ronda, mert találtál végre egy olyan lányt, akinek tetszel. Sztem az előzőeket azért nem merted megcsókolni, mert eleve nem jöttél be nekik, így nem adtak bátorító jeleket.
2012. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Hagyjuk már ezt a pénz dumát.


A testi érintkezés valóban számít: a randin mondjuk isztok egy kávét vagy teát, akkor megfoghatod a kezét az asztalon. Ha nem húzza el, akkor az zöld jelzés.


24/N

2012. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az a bajom, hogy amikor ott vagyunk, nem merek lépni, tartva attól, hogy elhúzza a fejét, vagy zavarják ezek a dolgok. És azért ez eléggé égő tud lenni, főleg, ha még nincs vége a randinak.

Lányok, tudnátok valami tanácsot adni? Vagy a "don huan" fiúk is írhatják a bölcsességeket, hogy miket csináljak. Öltözködéssel nincs baj, zselézem a hajam ami szintén jól áll (mondták). Az a baj, hogy egy 1000 fős faluban lakom, és itt nem is lehetne ismerkedni (mindenkit ismerek, és nincsenek olyan lányok akik engem érdekelnének). Viszont a város 1 órára van innen, szóval esetleg ott lehetne: de, hogyan?

Tudnátok tippeket adni? :)

Pár hónapja lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak, és kissé aggódok, nem tudom, hol kezdjem el a dolgokat.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

17/F

2012. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, örülj neki, hogy sikerült a randid!


Ettől függetlenül az állításod nem egészen igaz. A legfontosabb, hogy a sikeres fiúk izmosak és tudnak rögtönözni beszédtémát. Tehát ha a fiú izmos, jól néz ki, akkor tetszik a lányoknak az, hogy a fiú nyomul. Ronda fiú nyomulása csak elriasztja a lányokat.

2012. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem fontos, hogy magabiztos legyél.

17/L

2012. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!