Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam addig amíg fel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam addig amíg fel nem veszi, vagy hagyjam mára?

Figyelt kérdés

Hétvégén elkértem egy lány számát, akivel már régóta nézzük egymást. (Ezzel azt akarom mondani, hogy biztos nem kamu számot adott meg.) Viszont ma, ahogy fel akartam hívni, olyan 19:00 körül ki volt kapcsolva.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy próbálkozzak-e még ma felhívni őt? Vagy elég hülyén jönne ki, hogyha bekapcsolná a telefont és van rajta 3-4 nem fogadott hívás, feltételezhetően tőlem. (mivel még nem ismeri a számomat)


Lányok, fiúk?


2012. okt. 23. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már ne hívd inkább majd holnap. 19L
2012. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még egyszer talán megpróbálhatod, de semmiképp se többször.

17/L

2012. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hole Hunter ***** válasza:

Ha ki van kapcsolva, minek hívogatod?...

Holnap is lesz nap.

2012. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!