Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet-e még nála esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e még nála esélyem? (Lejjebb konkrétabban)

Figyelt kérdés

Nos, a történet a sulikezdés első hetében kezdődött. Megtetszett neken egy lány a hozzánk érkező új kilencedik évfolyamból. Egy pár napig csak szemeztem vele és láttam hogy én is bejövök neki. Érdekes módon a csaj lépett ez ügyben, magyarul az egyik osztálytársamtól megtudakolta a nevem és bejelölt facebook-on. Elkezdtünk irkálni egymással stb. és másnap valamint az elkövetkező másfél hétben minden szünetben csak vele voltam. Tök Jó volt mert volt elég közös témánk is és tényleg látni lehetett rajta hogy kedvel engem és mitagadás, teljesen belé szerettem :$ (ő ezt utólag megtudta de nem hiszem hogy komolyan vette). Ezek után rávettem magam hogy elhívom randizni, mivel koleszos nem lett volna sok időnk mert csak 1 óra kimenőjük van, de.egy Jó kis sétálgatás abba a kis időbe is belefért volna. Aztán a nagy nap előestéjén Jó éjszakát kivántam neki de ő csak anyit írt vissza hogy "bocsi, de legyünk csak barátok". Azóta már eltelt egy hónap de még mindig nem tudtam elfelejteni. (most jön az igazi lényeg) A napokban úgymond megelégeltem hogy anno olyan jól elvoltunk most meg nem is érdeklem, elkezdtem a facebook-os posztjaimban erősen utalgatni erre. Amin meglehetősem meglepődtem az az volt hogy vevő volt erre, (tehát az összes ilyet csak ő like-olta). Gondoltam egyet és most megpróbálom most azt a randit, de nem mertem odamenni hozzá mert mivan ha csak "kamuzott" vagy ilyesmi.

Na akkor szerintetek lehet még esélyem?



#randi #lány #szerelem #máodik esély
2012. okt. 24. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túlliheged. Nem kell őt babusgatni, főleg az első randi előtt. Meg mit jelent az, hogy "randi"? El ne hívd "randizni", hanem mondd neki, hogy te mész ide meg oda csinálni ezt meg azt, hogy van e kedve elkísérni téged. Szóval bejöttél a csajszinak, de ahogy elkezdte érezni, hogy szorul a hurok a nyaka körül és a fülében érzi a lehelleted, érthető módon fékezett. Lazán, nyugisan, engedd , hogy maguktól történjenek a dolgok és élvezd a társaságát. Aztán idővel úgyis kiderül, hogy passzoltok-e egymásnak. Szerintem egy esély még megér, aztán ha másodjára is kifúj, akkor hagyd és keress egy másik lányt, van belőlük annyi :-)
2012. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, a másik meg, hogy ne légy szerelmes senkibe sem, aki nem viszonozza. Állj meg a szimpátiánal, a saját érdekedben mondom.
2012. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!