Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk ti mennyire hisztek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mennyire hisztek az itt a gykn valaszolgato lanyoknak?

Figyelt kérdés
Mert azt vettem.eszre, hogy kozuluk a legtobb mindig azt valaszolja sablonosan, ami a kerdezonek leginkabb tetszik, hogy ezzel jol felpontozhassak oket. Pl kis tulzassal ez is lehetne, ha a kerdezo egy ronda 50eges szűz agglegeny, es azt kerdezi, hogy lesz e valaha galaki akivel egyutt lehetek. Akkor erre a valaszra a gyks lanyok legtobbje rofton rarepul par százalék remenyeben, hogy ne keseredje el majd csak lesz valaki akit neked szant a sors (hat hogyne, eselye 1%kb). Ezek a lanyok majdnem mind 70%folott vannak hasznos valaszadasban, de legtobbszor 80%folott. Aki meg pasi es azt mondja amit lat es tapasztal a valo eletben (nem trollkodo pasikra gondoltam),tehat akit azt mondjak ami a szivukon van, azok kegtobbje meg 40-50-60%szazalekon tengődik mert meg merte mondani az.igazat, hogy nem lesz mar senkid valoszinuleg. Miert van ez igy?
2012. okt. 24. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Én mindig trollkodni jövök nem a százalék miatt:)

na jó ez nem igaz:D


Én csak ironizálok:)

2012. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Helyesirasert sorry.
2012. okt. 24. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És az teljesen kizárt, hogy esetleg valóban úgy is gondolják a választ? Hogy nem a 40%-osnak van igaza, hanem a 80nak?


Visszakérdezhetek? Szerinted egy anonim oldalon miért érné meg hazudni, és olyan tanácsot adni, amit nem is úgy gondolnak?

2012. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem tok igazad.. hanyan jatsszak az okost rossz nezni!

persze jo a segitokeszseg de nehol a kis joszandekuaknak olyan alpari megnyilvanulasait is latom, h hajaj.


engem sem szokott erdekelni a %, azt irom amit gondolok.

2012. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Èn abban hiszek, hogy itt mindenki azt hisz, hogy OKOSABB, MINT EGY ÖTÖDIKES. :/
2012. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,hogy benéztem!:) én lány vagyok!De én sem szoktam azt írni,amit nem úgy gondolok!:) Ha nem tetszik nekik le lehet pontozni!Szinte minden nap változnak pl a pontjaim is,de rohadtul nem érdekel!:D volt,hogy 0-án álltam,mert nem tetszett,amikor elmondtam a véleményem!Meg ugye a kérdezők is előszeretettel lepontoznak ha nem értesz velük egyet és sok esetben előfordul ez velem is!(hogy nem értek egyet) én csak szeretem megmondani a véleményem(ha van) és ha nem tetszik az sem érdekel!:)
2012. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lány vagyok de nem bírom ki, hogy ne írjak. :D


Lehet van ilyen, de abszolút baromság a százalékra menni...

Sok hasznos tanácsot láttam már, és lehet tényleg vannak olyanok akik a százalékra mennek, de leginkább azokat tudom így elképzelni akik valami jó dumát bevágnak amin lehet röhögni. :D Értem itt azokat amiket kiraknak facebook-ra, hogy "hú de vicces". Vagy ahogy te is mondtad a trollkodó pasik, bár szerintem csaj is van ilyen.


50 éves szűz agglegény? Olyan van egyáltalán?

Egyébként meg akárminek van esélye, ha talál valaki olyat aki szeretni tudja akkor mért ne? Persze adnia is kell magára. De az is lehet, hogy soha nem talál senkit.

Bár ha 50 évesen szűz akkor el tudom képzelni mennyire igyekezhetett a családalapítással. :D


Én értékelem az őszinte srácokat, komolyan és szerintem legtöbb esetben azért van a lányoknak több, mert a lányok körében lehet jobban mánia ez a százalékolás.


Engem igazából nem érdekel hány százalékot adnak rá... Az csak egy szám, ha hasznos a tippem százalék nélkül is az, ha meg nem hasznos akkor így jártam. :D

Kb a facen is így működik a "menők" sok lájkal gazdagodnak , holott sokan akkora baromságot írnak, hogy az valami röhej. :D


Visszatérve a százalékokra, én még sosem százalékoltam senkit mégis rengeteg jó választ olvastam már úgy, hogy ennyi. :D

2012. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikát. Mi értelme lenne egy anonim oldalon, ahol azt se tudják, ki fia borja vagyunk, jobb színben tüntetni fel magunkat és százalékokat gyűjteni, amiért úgy sem kapunk semmit, sőt még azt sem tudja senki, hogy kié az a százalék. Amúgy a tizenéves lányok és fiúk nagy része úgy gondolja egy pár rosszul sikerült ismerkedés, csalódás után, hogy soha az életben nem lesz senkije, mégis ez a legritkább esetben lesz tényleg így.
2012. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy van akit nem erdekel ez a szazalek dolog, engem sem erdekel ezert vagyok 44%os. De volt itt a gykn nemreg egy kerdes, ahol a kerdezo azt mondta, hogy csak azokat a valaszokat olvasa el, akinel a szazalek magasabb mint 80%.Tehat vanna itt jehanyan erre kihegyezve.
2012. okt. 24. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Komolyan???:O hát az akkor elég gyökér lehetett!:) Na látod,ha 80 fölött lett volna a százalékom és látom,akkor tuti írtam volna neki véleményt én is!:D (nem hiszem,hogy cuki,aranyos,és kedves lettem volna):D
2012. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!