Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már, hogy a lányoknak a rossz fiúk kellenek és azokra figyelnek fel elsősorban, míg a rendes, tipikus úriembereket nagy ívben lenézik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 13:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Én nem értek evvel egyet az én párom inkább úriember mint rossz fiú és én így szeretem. 19L
2012. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem lány vagyok 27 évesen hanem nő, de sose vonzottak a "rossz fiúk", mindig is az úriembereket kerestem :)
2012. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Akkor te egy ritka kivétel vagy. Nekem még húgom is a menő cigányokra meg rossz fiúkra bukik, persze számít neki a külső is, hogy helyes legyen, bár szerintem elég pocsék ízlése van fiúk terén külsőre.
2012. okt. 19. 13:36
 4/38 anonim ***** válasza:

Persze, míg önbizonygató korszakukat élik. Egy rosszfiút nagyobb eredmény betörni, míg egy rendes eleve a tenyeredből eszik.

A legtöbb nő kinövi, amikor 2-3-4 rosszfiún kiélte magát, aztán lenyugszik.

2012. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Engem sokkal jobban izgatnak a rosszfiúk az tény...de ettől még nem nézem le az úriembereket!
2012. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

De ez hasonló ahhoz, mint hogy a fiúk többsége az elérhetetlen/flegma/beképzelt/lekezelő/kapcsolatban őt állandóan megalázó csajokra (ezen tulajdonságok valamely kombójára) bukik.


És magasról tesznek a csendes, helyes, udvarias, odaadó lányokra (legfeljebb egy-két alkalomra kihasználják őket, aztán dobják vagy csalják, mivel unalmasak).


Nekem régebben egyébként a két véglet jött be. Vagy legyen egy kis angyal, bájos, tüneményes, aranyos, szégyellős, kisfiús a srác. Akit be kell vezetni a dolgokba, stb.

Vagy egy vérbeli rosszfiú, akinek a szeme sem áll jól, aki verseng velem, kihívás, tudjuk vinni egymást, kicsit csipkelődünk-vitázgatunk, stb.


Bár mindkettőnél hasonló volt a lényeg: a rosszfiúk szépen és kellemesen betörtek a végén, velük volt a legnagyobb élmény, amikor kikötöztem őket és úgy "játszadoztam" velük. :P Az aranyos srácokat pedig már eleve egy élmény volt bevezetni a dolgokba, gyönyörködni bennük. :)

2012. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Ja: és lenézni soha nem néztem le a két végleg közötti, rendes fiúkat sem.

Mióta nem vagyok olyan pörgős, őket értékelem a legtöbbre. Például tartós elköteleződést csak egy ilyen tudott belőlem kiváltani és a mai napig nem cserélném le senkire. Ő az egyetlen, akire nem untam rá.

Nyilván, mert vele épp az az egyensúly van meg, ami a két végletbe tartozókkal nem volt. Ott más volt a lényeg. :)

2012. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Én már egy ideje próbálom eltanulni a vonzó rossz fiús tulajdonságokat, emiatt tegnap szépen megbántottam egy rendes lányt, talán egy életre megutált. De, ha meg rendes lennék vele, akkor meg kihasználna, sajnos muszáj rossz fiúvá változnom, különben a lányok ismét csak kihasználnának és bántanának, ahogy a múltamban is megtörtént már nem is egyszer. Az a baj, hogy túlságosan érzelmes jó fiú vagyok, k.rvára fájt megbántani azt a lányt is, de csak így tudok sikeres lenni és elérni azt, hogy tiszteljenek, ne használjanak ki és bántsanak többet a nők.
2012. okt. 19. 13:48
 9/38 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a kamasz korban szeretik a "rossz fiúkat", valószínüleg a filmek hatására. Sok filmben ezek a rosszfiúk belül romantikus figuráknak tűnnek akik belül valójában jó emberek. Sok lány eléri a 20 éves kort is mire rájön, hogy ilyen ember nem létezik csak a filmekben. Ezek után a legtöbb nő nagyívben elkerüli a zűrös, önző, veleéig romlott "rosszfiúkat".


Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

2012. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Valamit azért nem ártana tisztázni. Rosszfiú nem egyenlő veleéig romlott emberrel, el vagytok tévedve, nekem meg ez a tapasztalatom!
2012. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!