Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg úgy gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg úgy gondoljátok, hogy EGYETLEN nő sincs, akivel kölcsönösen boldoggá tehetnétek egymást?

Figyelt kérdés

Ez azoknak a srácoknak szól, akik állandóan panaszkodnak, hogy nem kellenek senkinek, vagy csak azoknak, akik nekik nem jönnek be.

Komolyan úgy gondoljátok, hogy senki, SENKI nincs, aki tetszene nektek, és ti is tetszenétek neki?

Borzasztó sok nő van ám..


2012. okt. 25. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én így gondolom..:( 19/F
2012. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ők így gondolják! Szerinted miért sírnak itt naphosszat, és általánosítanak, meg szidják az összes olyan nőt akivel még csak nem is találkoztak.
2012. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nyilván 1-2 elutasítás után még nem szabad feladni.

10-20 elutasításnál már érdemes elgondolkozni.

100 elutasítás felett azonban már szerintem már jogos a felvetés, főleg akkor ha eddig egy pozitív visszajelzést sem kapott. (Ilyenkor sem szabad feladni, de ilyenkor már az ténynek vehető, hogy az adott lakóhely környezetében nem talál magának párt, és távolabb kell keresgélni.)

2012. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

10-20 elutasítás után el lehet gondolkodni, hogy talán valami baj van a metodikával, és máshogy kéne megközelíteni a dolgot.

100 után, ha tényleg egy darab pozitív visszajelzés sincs, és úgy érzi az ember, a legtöbbet hozza ki magából, akkor valóban, valamely körülményen változtatni kell (környezet, életmód, pszichológus?)

De őszintén szólva, a 2. esetet (ha tényleg kihoztad magadból, amit tudsz) már nagyon nehezen tudom elképzelni. Kb csak súlyosan elhízott, vagy valami deformációval rendelkező, esetleg idegi rendellenességgel, betegséggel bíró (pl dadogós) embereknél.

2012. okt. 25. 10:22
 5/17 anonim ***** válasza:
A tapasztalat mondatja ezt velem. Igazán nem vagyok nagy igényű, mégse kellek senkinek még egy szexkapcsolatra sem.
2012. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A 3-as válaszoló vagyok, és nem nehéz ám összeszedni 100 elutasító választ. Nekem 1,5 év alatt jött ez össze, és naplószerűséget is vezettem róla, hogy utána kielemezhessem a hibáimat.

A hibák, amiket úgy ítéltem meg, hogy hátráltattak, az többnyire az alacsonyságomból eredeztethetők (170 cm). A testsúlyom igaz kövér voltam, de nem tudom, mi nálad az extrém (103 volt a max, lefogytam 78-ra, de ezzel sem javult semmi.)

Dadogós nem vagyok, sőt, egyesek állítják, hogy jól kommunikálok, viszont nagyon ronda fejem van.

2012. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha 100 párkapcsolatban lévő nőt szólítasz le, akkor ne csodálkozz a 100 elutasításban!
2012. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem hülye akkor biztos lehetsz benne,hogy nem fog leszólítani párkapcsolatban élő lányokat/nőket!!!
2012. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valahol biztosan, de egyre bizonytalanabb vagyok :/
2012. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mégis honnan tudod ránézésre, hogy párkapcsolatban van-e?
2012. okt. 25. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!