Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a pasik, hogy szeretik, ha a nők kezdeményeznek, ha később mégis nyomulósnak tartják az ilyen "bátor lányokat" és nem keresik többé, vagy lekoptatják őket?

Figyelt kérdés

Erre szeretnék választ kapni. Hozzáteszem, már nem vagyok tini, 20-as éveimet taposom. Ja és előre is elnézést kérek, ha kicsit egyoldalúan van beállítva a kérdés, csak általában mindig ezt tapasztalom. Ha nem kezdeményezek az a baj, ha kezdeményezek, akkor meg az. Kinek mi a véleménye erről? Fiúk-lányok is válaszolhatnak nyugodtan.


Tudom, hogy millió ilyen kérdés volt már, el is olvastam néhányat, csak most újból feldobtam a labdát.



2012. okt. 25. 11:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hiába bírom, ha kezdeményez egy lány, ez nálunk ugyanúgy működik, mint nálatok. A külsőben meg kell fogni valaminek (ami egy egészen apró dolog is lehet, pl. formás ajkak, vagy egy jó helyen lévő pici anyajegy az arcon, vagy szeplő), aztán jöhet a benső. Ha a külsőben abszolúte semmi nem tetszik, sokadik ránézésre sem (pedig nem vagyok válogatós), akkor barátként kezdek rá tekinteni, és meglátjuk, meg tudom-e szeretni pusztán benső tulajdonságok alapján. (Volt már rá példa.) De ha a bensője sem tetszik, mert túlságosan nyomul, vagy látszik rajta, hogy mindegy már, csak legyen valaki, akkor inkább hagyjuk, nem akarok pótlék lenni.
2012. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ti se közlitek soha normálisan, tőlünk miért várjátok az ellenkezőjét?
2012. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Rendben én most a kérdést nem arra értettem elsősorban, hogy hogyan kezdeményezzek, ha meg akarok szerezni egy pasit, akit kiszemeltem egy bárban, hanem mi van akkor, ha már jó ideje ismerkedünk (mondjuk egy hónapja) és akkor egyszer csak megáll a dolog. Ha meg én keresem, akkor meg tőmondatokban válaszol, mert valószínűleg már nem jövök be neki. Nekem ez már túl bonyolult. :S
2012. okt. 25. 11:53
 14/30 ASOT ***** válasza:

Itt a kérdésed!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35741..


És a kérdésedben a válaszom.

2012. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Oké 11-es válaszoló. Köszönöm. Ilyesmi válaszra gondoltam. De köszönöm a többiek válaszát is. Hasznos volt. :D
2012. okt. 25. 11:54
 16/30 A kérdező kommentje:
Oké Asot megértettem! Nem fekete-fehér alapon működnek itt a dolgok. Csak eddig mindig az egyik fajtát sikerült kifognom. :D De nem is vagyok annyira nyomulós, csak, ha látom, hogy ő akar valamit. Viszont utána meg fordul a helyzet. Sajnos. :S
2012. okt. 25. 11:56
 17/30 anonim ***** válasza:
ha megakad a dolog és tümondatokban válaszol és nem hoz fl új témákat, nem kérdez, nem érdeklődik az azt jelzi, hogy nem akar tőled semmi olyat
2012. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
A kezdeményezés annyit jelent, hogy egyértelműen jelzi a nő, hogy szeretne valamit. De minden mást a férfira kell hagyni. Ha a jelzésen túl is a nő irányítja az ismerkedést, az már zavaró lehet, az kicsit nyomulás.
2012. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 ASOT ***** válasza:
Nem sértésként írtam, biztos kevés választ kaptál gondolom ezért tetted fel újra.
2012. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szabadkőmüves vagy'?azaaabaaaj... Ez is teljesen egyénfüggő mint minden más a szerelemben. Rengeteg fickó zárkózótt, távolságtartó, nehezen ismerkedik, én is ilyen vagyok, és ez a féle imádja ha a nő kezdeményez. Egyszerűen olajozottabban megy a dolog, ad egy lökést, de csak akkor jó, ha tetszik is a lány. Ha van önbizalmad, akkor tehát kezdeményezz nőként. Van a másik féle, aki bulizós, nyomulós, kihívásnak tartja a nő meghódítását, de ezen stílusban is látszik hogy életvidámabb, dumásabb fickó /nem kinézeten múlik/ hanme nyitottabb féle, ez vadászni szeret, ez az aki nem annyira biztos ,hogy rajong a nyitósabb lányokért. De én úgy gonolom semmi hátrány nem érhet,ha te kezdeményezel nőként, ma már ez egyre nagyobb igény. Ez van. Igazán csak azokat koptatják le,akik nem tetszenek, ha meg nem tetszel, akkor amúgy is nem mindegy? Mert úgyse szólítana le magától azesetben. Épp ezért kezdeményezz nyugodtan nő létedre, nincs gond vele, attól még nem leszel kullancs, ha egy könnyed érdeklődő mondatot indítassz a fikcó felé,hogy lássa mi merre hány méter.
2012. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!