Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső. Messze lakik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső. Messze lakik. Meglátogat. Itt alszik. Szex az első "randin"?

Figyelt kérdés

Pár hete beszélgetünk neten, meg telefonon is és nagyon jófej, napi rituálé lett, hogy minden nap beszéljünk. Sok mindent elmondtunk magunkról, voltak célozgatások is arra nézve, hogy lesz valami, ha idejön.

Persze, tudom, hogy csak egy "idegen", akit még sosem láttam, meg hogy lehet akár egy pszichopata is, de remélem nem az. :D Vagy ha igen, akkor legalább jó értelemben. :P

Meg, hogy nem tanácsos szexelni az első randin, mert akkor a pasi nem fog érdekesnek tartani már utána, vagy mi a szösz. De szerintem ez nem annyira az első randis szextől függ, ha nem keres utána, akkor nagy valószínűséggel akkor se keresne, ha nem feküdnénk le az első randin. Nem?

Van egy korkülönbség is, 12 év, az ő javára, de nem vagyok tinédzser, ő meg nem az a "vén kujon" típus, mielőtt még valakinek nagyon elkalandozna itt a fantáziája... :D

Szóval igazából sztorikra lennék kíváncsi, hogy kinek hogy jött be ez a netes társkeresés, hogy mit csináltak az első randin, milyen programok voltak (na vidéken vagyunk, ahol nincs semmi nyitva halottak napján, max. a kocsma és a temető :D ), volt-e szex és meddig tartott / tart-e még esetleg...?

Azt le szeretném szögezni, hogy ha összejön most a dolog (mármint a kapcsolat), akkor idővel közel költöznék hozzá, vagy esetleg az ő lakásába, ha úgy alakulna. Nem maradna meg ez az eget verő távolság... :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 25. 20:27
 1/8 TOMAtm ***** válasza:
Miért baj az ha szexeltek?nyilván nemg yereket csináltok...egy kis közös örömszerzés,sztem ebben semmi rossz nincsen.
2012. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy nem mellesleg hosszútávú kapcsolatot igyekszem összehozni. :)
2012. okt. 25. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért csak szexelj vele!
2012. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó! :D
2012. okt. 25. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:

csak nyugodtan!:D


sok sikert bro

2012. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, bro! ;D

De azért köszi! :)

2012. okt. 25. 21:39
 7/8 anonim válasza:
Szerintem semmiképp se szexelj vele az első randin. Minél tovább húzod ezt a dolgot, annál tovább maradsz érdekes számára. Feltéve, hogy komolyat szeretne, bár a társkeresőkön lévő pasik zöme sajnos csak kalandot keres és kihasználja a komoly kapcsolatot kereső nőket. Ha kalandot szeretnél, akkor nyugodtan essetek az ágynak :) , de ha komolyabbat akkor első talin semmiképp... Ha utána is érdeklődik, akkor nem csak meg..ni akart! 25/L
2012. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanebben a szituációban vagyok, annyi eltéréssel, hogy bár neten ismertem meg, de nem társkeresőn. A többi mind stimmel, még a korkülönbség is. Komoly kapcsolatot akarsz, semmiképpen ne feküdj le vele, sőt ha komolyan érdekled nem is fogja erőltetni. Lépésről lépésre...

21/L

2012. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!