Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Van egy fiú, aki tetszik. Egyszer azt mondta, én is tetszem neki, aztán mikor újra találkoztunk azt mondta, nem akar kapcsolaot. Érdemes még reménykednem?

Figyelt kérdés
Nekem tényleg nagyon tetszik ez a srác. Barátnőmnek mondta, hogy tetszem neki, meg aztán azt is, hogy nem akar kapcsolatot. Viszont korábban meg éppen hogy barátnőt keresett. Helyes, de nem az a csajozós típus, kissé visszahúzódó is. Szerintetek várjak rá, vagy tegyek valamit? Mert ugye Ő ezzel most visszautasított, nem?
2012. okt. 25. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM
2012. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hú ez a tetszés xD mint az oviban


Szerintem semmit nem tudsz csinálni. Ha majd akar valamit megkeres, de ha nem akkor akár fejre is állhatsz rád sem fog bagózni.

2012. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert akkor mit mondjak? Nekem meg a "beleszerettem" olyan drámai, főleg így, hogy valószínűleg viszonzatlan. Korábban akart keresni, mondta a barátnőmnek, csak azt mondta, félt, hogy én venném nyomulásnak...
2012. okt. 25. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el,hogy nem kellesz Neki.Nyilván,ha lenne esélyed Nála,akkor lépne,és a világ végére utánad menne,hogy találkozhassatok,minden követ megmozgatna érte.Mégsem teszi.Egy dolog,hogy tetszel Neki,viszont egy kapcsolatot nem tud elképzelni Veled,hiszen nem fogtad meg annyira.Lépj tovább!
2012. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 25. 23:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Látszik rajtad hogy eléggé oda vagy érte, hisz akkor nem írnád ki ide ezeket a tényeket...a másik meg az, hogy ha barátnőid se tudnak ebben az esetben segíteni az már nagy gáz...Szerintem a fiú beszart...Nem tudom máshogy leírni...Állj elé, és mond meg hogy mit érzel és mit akarsz!!! Lehet, hogy azt mondja, hogy nem...de akkor is mit veszítettél??? nem jöttetek össze, de nincs benned a kérdőjel, hogy akkor most mi is van...Próbálkozz ha ennyire kell...!!! Sok sikert :)
2012. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!