Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi lenne a felállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lenne a felállás szerintetek, ebből mit kéne leszűrnöm?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik, és még nyáron szerelmet vallott, életében először csinált ilyet így olyan magasztos érzés volt számomra, de nyáron nem akartam tőle olyat de ezt nem mondtam el neki és 2x elhívott azt viszautasítottam hogy dolgom van, na most iskolában beszélgettem vele meg minden és öszebarátkoztunk és nagyon megtetszett a lány, és szerintem ez kölcsönös volt. Egyszer 1-2 hetet járt egy másik csávóval na akkor mondom egye fene ha ő így boldog, de utána szakítottak újra barátkoztunk beszélgettünk de csak suliba, akárhányszor elhívtam suli után sétálni, sütizni nem jött, hívtam hozzám tv-zni, filmet nézni, vízipipázni nem jött, de este mindig rámír hogy miért nem vagyok ott mellette, meg hogy most is egyedül kell feküdnie magányos, unatkozik, meg hogy egyre többet gondol rám, és van mikor még az exével barátkozik mikor én meg a szünetbe direkt nem megyek oda a barátaimhoz hogy vele beszélgethessek de ő ekkor elmegy. most ezt mire véljem? mert amit mond meg amit csinál szerintem ellentmondásos. mit jelentsen ez mire véljem szerintetek?( teszem hozzá az exét nem csípi állítólag, de amikor ír neki egy sms-t megsajnálja és beszél vele)
2012. okt. 26. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a lány nem tudja hogy mit akar lehet még fiatal és azért...vagy nem tudja eldönteni hogy az exét vagy téged válasszon vagy csak meg akar leckéztetni amiért a nyáron te nem foglalkoztál vele és most vissza adja:) de ezek csak az én ötleteim tőle kéne megkérdezned hogy mit akar tőled:)
2012. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja 17 éves a csaj, lehet hogy igazad van, tényleg rákérdezek majd, de mivel már szünet van nem hiszem hogy találkozok vele akárhányszor fogom elhívni, de max telefonon vagy valami:)
2012. okt. 26. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!