Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! :Ha kapcsolatot szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! :Ha kapcsolatot szeretnétek, akkor hogyan kerestek csajszit? Bővebben lent

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok.

Ugy gondoltam, hogy kapcsolatot szeretnék. Persze nem egyájszakásat, most nem vágyom erre, hanem egy normális lányt keresnék, akit szerethetek, és komolyabb kapcsolat lehetne belőle.


Pasi társaim: Ha néha ti is szeretnétek csajokkal ismerkedni, akkor merre mentek? Milyen társaságokban mozogtok? Hogyan csináljátok ezt?


Csajok: Ti is írhattok, hogy merre vagytok :D, vagy talán azt, hogy hol és hogyan ismerkedtetek meg a pasitokkal.


2009. aug. 10. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
mongyuk hogyha valamilyen szórakózó helyen vagy buliba meglátsz valakit aki tetszik akkor oda mész beszélgetsz vele egy kicsit hogy megtud tényleg olyan-e amilyenek látszik és ha igen akkor esetleg elkéred a tel.számát vagy msn-jét és utána már esetleg felhívhatod egy randi ügyébe
2009. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Mindenhol vanank nők. Csak ki kell nyitnod a szád és oda kell menned, ennyi. Ismerkedtem én már suliban, edzésen, discoban, vonaton, teázóban, utcán...


De van egy olyan érzésem, h 24 éves létedre te még elég tapasztalatlan vagy... legalábbis ha tanács kell ahhoz, hogy nőzz. Pedig azt minden valamire való 16 éves tudja.

2009. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Pontosan, azt utálom a legjobban, ha valaki kezdő és ilyen menő szöveggel próbálja leplezni. Voltak már egy éjszakás kalandjaid nem? Akkor tudod, hogy hol lehet csajozni, kérdés kilőve.
2009. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
5%
én rendes magyar nőt még nem láttam, inkább rendelj valami orosz csajt, sokkal jobbak!
2009. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
csajok minden hol vannak,szépek csúnyák,,duci,kövér,csak keresni kell,lehet hogy ha nem keresed annyira ö fog téged megtalálni!én már ismertem a pasimat mert egy utcával feljebb lakott a szüleim házától,de össze jöttünk és 1 évet 300 km.es távolságban tudtunk le!!!azóta együtt vagyunk,igaz volt egy 2 éves szünet!de össz vissza holnap lessz 4 éve hogy együtt vagyunk!sok sikert!
2009. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alessa ***** válasza:
nekem most nincs barátom, de én a volt barátommal mellesleg a vonaton ismerkedtem meg, amikor mentünk el melette, meglökött haverom hátulról, és a pohár forrócsokit az ölébe borítottam xDDDD szép emlék volt :D
2009. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha valaki kezdő? Istenem, hát ez van. Pont ere találták fel a társkereső dolgokat, internet, hirdetések, ilyesmi. Ott pár levél után lehet találkozni minden kötöttség nélkül. Vagy bejön az illető vagy nem. Az adatlapoknak nem mindig kell hinni, de egy próbát megér. Az első találkozásnál kiderül, hogy érdemes-e további randikat összehozni.

Próbáld meg!

2009. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is kezdő vagyok, de felejtsd el a netet szerintem. Élőben próbálkozz.

Miért mondom ezt?

Társkeresőn valamint iwiw-en (csajok pasik alkalmazás) írtam lányoknak, de nem ám egynek vagy kettőnek, hanem összesen úgy 40-50-nek is. Mondjuk ebből reagáltak 10-en, ebből egy azt mondta, hogy "figyelj az van hogy nem vagy szimpi, szóval nincs értelme beszéltünk", egy azt mondta, hogy "nem szoktam neten ismerkedni", egy amúgy nagyon intelligens lány kifejtette, hogy ő nem nézi túl sokba azokat a pasikat akik élőben nem mernek odamenni egy lányhoz, ésatöbbi ésatöbbi.. lényeg, hogy csak páran reagáltak nekem valamit is vissza, ezek közül pedig az összestől egytől egyig azt kaptam vissza, hogy "az igazi férfi élőben ismerkedik".. szóval most megint elment a kedvem a netes ismerkedéstől.. :S

2009. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
márpedig tök jó neten ismerkedni! : ) csak szépen mértékkel, aztán majd lehet találkozni is :D nekem volt netről egy kapcsim.;) Sok sikert!
2009. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csajok és pasikon nem lehet ismerkedni? Nekem már volt onnan numerám, 2 is, meg egy pár folyamatban. :)
2009. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!