Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már rossz randitok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rossz randitok? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés

Nektek volt már olyan randitok amin kiderült hogy a srác/csaj igazából oltári gáz és alig vártátok hogy megszabaduljatok tőle? Én már kikaptam egy ilyet az évek során, irtó gáz gyerek volt már a randi végén örök hűséget fogadott nekem a randi alatt meg a közös jövőnket ecsetelte. Pfff :S Nagyon ronda stílusa volt mikor kiderült hogy az elképzelésem nem azonos az övével.

Nektek volt ilyen gáz randitok?


2012. okt. 27. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, én fiú vagyok. Nem is olyan régen. A lány nem mondom, hogy csúnya volt, de buta. Csúnyán beszélt és végig volt mellette egy barátnője is. Mikor végre kettesben maradtunk utána összefutottunk másik barátnőjével is. És akkor továbbra is 3mas sétáltunk. Nagy gáz volt. De a lány alapból buta is volt, ez volt életem legroszabbja. Utolag azzal magyarázta, hogy volt barátja aki miatt egyszer próbált öngyilkos is lenni.
2012. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy ilyen a nyáron, a lány akivel voltam gyakorlatilag értelmi fogyatékos volt nem lehetett semmiről sem beszélgetni vele

elég kínosan éreztem magam már, alig vártam hogy hazamenjek

23F

2012. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

elég ha annyit mondok h olyan beteges vt a csaj h még alig tudtam a nevét de már elkezdett a leendö gyerekeiröl beszélni?xdddddd

no.1 volt nekem eddig.

a no.2estől megtanultam, hogy buliban felszedett csajoknak sose adjunk meg elérhetöséget...az egy oltáridenagyribanc volt, akkor a no.3 az aki mar akkor hazudott az elsö talalkozas elött és ezt egyik ismerösömtöl tudtam meg, aztán ugy tudtam h ö nem tudta hogy tudom végül amikor mar nembirtam elviselni a folytonos kamut akkor a szemébe mondtam és szabaddá váltam..xd

F

2012. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pfú... igen. Rossz felidézi is.

A srác már úgy kinézetre is elég furán volt, régebb óta ismertem (nem volt közeli ismerős vagy ilyesmi, inkább amolyan egyik barátnőm haverjának a haverja), de úgy két évig nem találkoztunk, és a neten beszéltük meg, hogy találkozzunk. De eddig még ok.

Elkezdtünk beszélgetni, eleinte tök semleges témákról. Kérdeztem mi a hobbija, ilyesmi. Mondta szeret motorozni, és már jött is a motorja típusával, a méretével meg ilyesmikkel. Talán felvágni akart... Mondtam nem értek hozzá, de valószínűleg ezt ő úgy értelmezte, hogy tudni akarok a motorokról mindent, szóval fél órán át (!) ecsetelte a motorok működését... Közben végig nagyon béna bókokkal árasztott el. Iszonyat kínosan éreztem magam, amikor megjegyezte, hogy mennyit nőtt a mellem mióta legutóbb látott. (vajon ő ezt komolyan gondolta, hogy értékelni fogom???) Jó, ez volt a legrosszabb, de már ott akartam hagyni akkor, de nagyon. Kb öt perccel később léptem le, egy tök átlátszó indokkal, azóta se írok vissza neki, ha valamivel keres.

16/L

2012. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!