Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya vagyok és mégis a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok és mégis a szép vékony, csinos, bájos arcú kislányokra bukom, miért vagyok ilyen átkozottul szerencsétlen, miért nem tudok begerjedni egy kövér vagy csúnya arcú lányra? :/

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert a külső és az ízlés nem mindig tudja fedni egymást. Pont mint a nőknél, amikor a csúnya, kövér lányok is jó pasikat akarnak. Vagy elfogadod, vagy lejjebb adsz (tőlük sem várhatod, amire te magad sem vagy képes).
2012. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert azokra senki sem tud.
2012. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, de én nem érdemlek szép lányt, mert nem vagyok jó pasi és pénzes, sikeres sem, semmit sem érek, de mégsem tudok vonzódni olyan lányokhoz, akik a szintemen vannak, tehát a nem kelendő lányokhoz és utálom, hogy ilyen vagyok. Amúgy is félek a lányoktól, de a szépektől különösen.
2012. okt. 28. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Így jártál. Ne bánkódj. A kövér és csúnya lányok is járhatnak így a végén, ha nem kapnak jó pasit. Egyedül maradnak. Egyedül is lehetsz boldog. :)
2012. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Sokat képzelsz magadról, az a baj. Így van, 2 választásod van: 1. egyedüllét (nyilván a szép lányok nem rád fognak bukni). 2. lejjebb adod a mércét.
2012. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Bocsika, de röhögnöm kell.

De látod, egy nőt máris megnevettettél.

2012. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát apám, ha kislányokra buksz, akkor PEDÓ vagy:S de legalábbis látens szinten TUTI!
2012. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ide figyelj Kukitarisznya! Szerintem is, nem szépek a csúnya lányok, de attól még vonzóak és a legtöbbjük még csak nem is kedves. De, és itt a lényeg, Das ist lényeg, hogy én személy szerint ismerek bájos csúnya lányt, aki okos is. Vele el tudnám képzelni a távoli jövőt, és a közelmúltat is. Szóval fel a fejjel, mert vannak.
2012. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt kell hogy mondjam, hogy én még ekkora butaságot sohasem hallottam, mint amiket leírtál. Csúnya vagy? És? Hidd el, hogy ez senkit sem fog érdekelni... És találsz magadnak valakit. Élő példa a barátnőm.. aki 45 kiló, alacsony... formás idomokkal rendelkezik. Hihetetlenül szép arcú. És a gimi egyik legkövérebb és véleményem szerint legcsúnyább csávójába szeretett bele. 2 éve vannak együtt?? Hidd el! Nincs lehetetlen. Viszont azt tudnod kell, hogy ha külsőleg nem vagy tökéletes... akkor belsőleg kell azt kompenzálnod a kifogástalan személyiségeddel! Mindent bele! A baráti körödben sincs olyan,akinek bejössz?


19L

2012. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, te inkább arról adtál információt, hogy az emberi ízlés milyen sokféle lehet. Fontos a személyiség is persze.


Én is ismerek 45 kilós lánykákat, nagydarab fickókkal. Azoknak a lánykáknak az a "férfi", a fickónak meg egy kis 45 kilós a "nő".


Az én barátom számára pl. a "nő" nem ott kezdődik (persze, ne kövér nőkre gondolj, vagy nagydarabokra), számomra meg a férfi nem nagydarab.


Csak az ízlésről beszélek!

De épp emiatt, a kérdezőnek is van esélye.

2012. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!