Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk-lányok: Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk-lányok: Miért vagyok ennyire szerencsétlen? (képet üzibe küldök, mert privát)

Figyelt kérdés
Most nem a szokásos, "Túl béna vagyok, szánjatok és szeressetek" dolog áll fenn. Én is tudom, hogy nagyon béna a helyzetem, de ettől még azért van önbecsülésem, csak úgy könyvelem el, engem elátkoztak valahol és valamikor párkapcsolat ügyben. Úgy képzeljétek el hogy még Face-en bejelölni sem merek egy fiút, nehogy tolakodásnak/kezdeményezésnek vegye. Személyesen állandóan zavarba jövök, nem tudok rendesen beszélni, csak makogni a fiukkal. Valahogy rosszul érzem magamat, ha meglátom őket és nem, nem vagyok lezbi, hanem úgy veszem, hogy rám sem akarnak nézni, ocsmánynak tartanak. Pedig nem tudom az vagyok-e, itt egy kép, ezen igen én vagyok és úgy veszem észre, ki nem állhatnak a stílusom miatt. Én szeretem a black metalt, de nem könyvelem el magamat stílusokba, de azért mégis csak meglátszik rajtam. Szóval azt veszem észre már évek óta, hogy valamiért kerülnek a fiuk, azért is, mert ilyen visszahúzódó vagyok velük, de azért is lettem ilyen, mert sosem figyeltek engem. Pár éve fekete a hajam, így sminkelem magam, ahogy a képen van, na jó, most a kép kedvééért több a smink, amúgy nem szokott ilyen sok lenni, de azért van rajtam. A hajam nem mindig van oldalfrufruként, jól áll, néha így hordom, nem érdekel emós-e, nem vagyok az, csak könnyű rávágni. Ruháim nem feketéből állnak! Szóval ha valakit érdekel és ezt elolvasta, az olvasottak és a kép után mondja már meg nekem, tényleg olyan ocsmány vagyok, hogy nem néz rám senki sem? Komolyan szörnyű? Köszönöm, ha érdekel és segítetek! :)
2012. szept. 12. 01:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem küldhetsz :)

utánna lehet én is küldenék ha nem baj, mert már nekem is kezd elegem lenni abból h mindenki "otthagy" :/

2012. szept. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
ide is küldheted,kiváncsi vagyok....
2012. szept. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Oké küldöm, mindenkinek aki kéri, azt még kérném, hogy nemet és kort írjatok, köszönöm! :)
2012. szept. 12. 01:58
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is küldhetsz.
2012. szept. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ide is jöhet, és adok egy őszinte véleményt. 19/F
2012. szept. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%
Am hány éves vagy?
2012. szept. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
18, nem válaszoltok, nagyon szar mi? :(
2012. szept. 12. 02:09
 8/36 Icepick ***** válasza:
100%

Küldhetsz 1-et nekem is 23F

Addig nem tudok válaszolni a kérdésre

2012. szept. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem ide irnám ha nem baj h mindenki lássa.

Ha te vagy a képen komyolyan,akkor aztmondanám h átlagos,de szép arcod is van és a szemed sem átlagos,de lehet h csak rosszul látom a kép minősége miatt van mert kicsit homályos,de nincs miért keseregned mert ugyis eljön majd a fehér herceg akár egy fekete lóvon vagy ahogy szeretnéd:D


22/f

2012. szept. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Icepick ***** válasza:
78%
bár nem tudom munkahelyemröl meg tudom e nyitni xD
2012. szept. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!