Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy 18 éves lány azért nem akar kapcsolatot mert már belefáradt a sok csalódásba?

Figyelt kérdés
Ez igaz lehet? Legutóbb így koppintottak le
2009. aug. 10. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is sokat csalódtam,és lehet,hogy ha a barátom elhagyna...inkább nem kéne senki:Smert nekem is elegem lenne
2009. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
talán igen, bár 18évesen nemtom hány csalódáson lehet túl :D
2009. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Épp ez az! 18 éves, előtte az élet, és nem akar kapcsolatot?
2009. aug. 10. 15:34
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Én 17 vagyok és ugyanígy vagyok ezzel!!

Annyit csalódtam már a rövid életem alatt a pasikban és az emberekben, hogy szerintem én már nem is tudok megbízni az emberekben!!!:´(

2009. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
sztem ez annyira szar szöveg. jaj én félek a csalódásoktól, mertmár annyit csalódtam....aztsetudják 18 évesen h mi az igaz csalódás. eltúloznak mindent mert azthiszik h ők már felnőttek, és mindent tudnak.
2009. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, addig amíg nem jön szemben olyan aki felkelti érdeklődését.

Nem hazudott, de csak félig mondott igazat. A helyzet az, hogy egyszerűen nem kellesz neki. :(

2009. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem van ilyen
2009. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

15:35-ösnek egyetértek veled, de nem akartam leírni, mert nem sokkal vagyok több 18-nál :DD

Azért kár, hogy nem lett semmi :( :( Lehet, hogy azért mondta ezt, mert nem tetszettem neki :D

2009. aug. 10. 15:39
 9/14 anonim ***** válasza:
ha ilyen létezik, akkor azt csak magának köszönheti. nem kellett volna olyan korán kezdeni, valószínűleg több f*szt fogott mint kilincset, az ember két csalódásba még nem fárad bele...
2009. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, én is 18 éves lány vagyok és bár nem kezdtem korán a pasizást, szinte az összes barátommal pórul jártam. Most ott tartok, hogy egy helyes és nagyon aranyos, jó srác akar velem járni, de félek az egésztől, nehogy ő is megcsaljon, vagy faképnél hagyjon egyszer. :S
2009. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!