Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszólítani egy srácot tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy láttam egy srácot a buszon vagy villamoson és lopva nézett rám, én is őt, szóval több, mint valószínű volt, hogy tetszem neki, de nem jött oda, és tartósan szemezni sem mert velem.


Gondoltam rá, hogy ilyen esetekben megszólítom, de mégis mivel? Konkrét mondatokra lennék kíváncsi, hogy mások mivel értek el sikert, mert a mosolygással meg hasonlókkal én eddig nem értem célt. Vagy ez hülye ötlet?


L21


2012. okt. 28. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. bocs az offért
2012. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, és véletlen markold meg a tökét. Biztos, hogy megindul a beszélgetés, amint bocsánatot kérsz.
2012. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnám mert ebben maardi vagyok és igenis egy pasi kezdeményezzen. de a mai világban nyugodtan lehet. viszont lehet azért nem szemez veled tartósan mert mondjuk foglalt, akkor meg ciki ha visszautasít...
2012. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ASOT ***** válasza:
100%
holnap egy piros szalagot vigyél magaddal nem kell rá minta, ha közel érsz hozzá, húzd fel, majd mond h jegyeket bérleteket....
2012. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lehet megszólítani egy srácot tömegközlekedésen?"

Szia.

"Gondoltam rá, hogy ilyen esetekben megszólítom, de mégis mivel?"

A száddal.

2012. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amikor látod hogy néz, és nem nézel te sem el, akkor nyujtsd ki az ujjadat és mutasd neki hogy jöjjön ide. Aztán lehet magára mutat, kérdezve hogy "Én?" . Bólogatsz. Odamegy, és megkérdezed, hogy elvan a kenődve a sminked, vagy van valami a hajadban, mert majd kiesik a szeme. Aztán meg szerintem nevess, és a többi jön magától
2012. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Odamész megkérdezed az időt.. vagy vmit kérdezel tőle.. tökmindegy engem nem zavarna, ha bárki is odajönne, persze drogos lepukkadt büdös Magyarországon élő nem magyar állampolgárok kíméljenek:D
2012. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Hát ha van mellette hely kérdezd meg,hogy leülhetsz-e.Vagy ha áll menj neki véletlenül,mond azt h bocsi,és ha szépen mosolyog megkérdezheted tőle h sokat utazik-e,és ha úgy látod h beszélgetni akar veled,kérdezheted a munkájáról,vagy megemlítheted neki h már láttad utazni egy párszor. :)

Remélem segítettem :D

2012. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ASOT: a számból vetted ki a szót
2012. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dávidmester13 ***** válasza:
odamész és azt mondod : SZIA ! :D és mosolyogsz
2012. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!