Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszólítani egy srácot tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy láttam egy srácot a buszon vagy villamoson és lopva nézett rám, én is őt, szóval több, mint valószínű volt, hogy tetszem neki, de nem jött oda, és tartósan szemezni sem mert velem.


Gondoltam rá, hogy ilyen esetekben megszólítom, de mégis mivel? Konkrét mondatokra lennék kíváncsi, hogy mások mivel értek el sikert, mert a mosolygással meg hasonlókkal én eddig nem értem célt. Vagy ez hülye ötlet?


L21


2012. okt. 28. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom, hogy ez most furcsa, mert nem is ismerjük egymást, de muszáj elmondanom. Tudod, szerintem az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk bizonyos dolgok mellett, amik a későbbiekben megváltoztathatják az életünket. Bár számomra is szokatlan ez, de valószínűleg sok álmatlan éjszakát okozna, ha most nem tenném meg. A helyzet ugyanis az, hogy észrevettem, hogy többször megakadt a tekintetünk egymáson. Lehet, hogy részedről ez mindennapos, én azonban nem szoktam csak úgy valakinek a szemébe nézni egymás után több alkalommal, ha nem ismerem. Még fokozhatnám a dolgot, de felesleges lenne, valami megfogott benned. És azt érzem, hogy kimondatlanul is volt köztünk egy bizonyos dolog, ami miatt egyszerűen muszáj volt megtennem ezt a lépést. Biztos hülyének nézel, de nem szeretném, ha úgy szállnék le erről a buszról, hogy nem beszéltem veled. Legalább csak egy szót is. Úgyhogy szia, pontpontpontnak hívnak, és szeretnélek megismerni.
2012. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 ASOT ***** válasza:

milyen jó poén lenne nem?? :)

és még jó kedvre is derítené a srácot

2012. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Hole Hunter ***** válasza:

Nagyszerűek az ötletelések!...aztán kezdj el ismerkedni, esetleg össze is jöttök. Végül kiderül, hogy járhatsz egy döntésképtelen, elkényeztetett és nyafogós puhapöccsel...szép kilátások...

Egy pasi igen is vállalja fel a visszautasítás lehetőségét és fáradjon oda az illető hölgyhöz!...rossebbemár.

2012. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ! :D
2012. okt. 28. 23:46
 15/16 VVMMvvmm ***** válasza:

Nem tudom "Herecomesthepain" ismerkedett-e meg valaha

nővel.Van egy olyan érzésem, hogy a politikai kampányt

összetévesztette a csajozással. Nem úgy tapasztaltam, hogy

a lányok szeretnék ezt az ömlengő dumát nyomatni.

2012. okt. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és irgalmatlanul rúgd tökön, majd sûrû bocsánat kérések közepette magyarázd el neki, hogy ezek a marhák a gyik website-on nem segítettek abban, hogy miként közeledjek, hogy indítsak!


TUTI A SIKER, BIZZ BENNEM!!!!

2012. okt. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!