Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin olyant vallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin olyant vallott be a lány, amin totál kiakadtam. Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Albérletben lakik a lány,egy idősebb férfi a tulaj.Beszélgettünk,mondta,hogy egyedül milyen nehéz kijönni a fizetésből.az autóját fenntartani,víz,villany,fűtés,stb.

Hozzátettem,hát mág a lakbér.Erre elmondta,hogy azt nem kell fizetnie,mert a tulajnak van egy fia,(aki ráadásul nős)vele van szexuális viszonya titokban.Elrendezte az apjánál,hogy inyen lakhasson ennek fejében.Egyébként az apja tudott a titkos viszonyról.Valószínűleg észrevette a lány a döbbenetemet,és biztosított,hogy ez csak addíg lesz így amíg nem talál egy komoly társat,aki segítene neki anyagilag is.Igaz hogy őszinte volt velem,de azért ez a második randin sok(k) volt nekem.Szerintetek?

35F


2012. okt. 29. 09:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Nem viccelek...
2012. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hibáztatlak, elég durva, hogy ilyet csak úgy bejelent... de legalább megtudtad.
2012. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén gondolkozik a csaj, de hosszútávon nem fog változni szerintem. Számtalan más lehetősége lett volna. Leteszi az autót, kisebb szoba, plusz munka.
2012. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

egyik eshetőség, hogy a lány nem gondolja veled nagyon komolyan a kapcsolatot, mert akkor nem mondta volna el. ha úgy is van,ahogy mondja, akkor nem kellett volna elmondania

a másik lehetőség, hogy komolyan gondolja veled, és ezért őszinte. viszont akkor meg eléggé buta, hogy nem gondolja végig, hogy ez egy szerelmes srác számára kiakasztó, szakító indok.

2012. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

én inkább eladnám a kocsit,de nem szexelnék pénzért senkivel sem,ráadásul nős férfival

gondolom ki tudna valahogy jönni,csak kell a kocsi,tömegközlekedés ciki neki+így kényelmesebb

2012. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4%

Mit kell ezen kiakadni? Ilyen világban élünk.

Sok lányt ismerek aki albérletben lakik, szinte kivétel nélkül mindegyiknek fel lett kínálva a lakbér kiváltása ... elmondásuk szerint.

Van aki él vele, mert nehéz helyzetben van ... sőt tudtommal sokan élnek vele, amikor megszorulnak.


Hogy én, hogy szeretnék, egy jól karbantartott, negyvenes nő főbérlőt magamnak, Nekem sem lenne gond a lakbér :-P

2012. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Temészetesen megmondtam neki,hogy ez nekem sok így a második randin.Erre ő azt mondta:dehát te kérdezted a lakbért?!Hazudtam volna valamit inkább?

Elég kettős érzés fogott el.Mivel részben igaza volt.

2012. okt. 29. 09:44
 8/27 anonim ***** válasza:
Ez gyakran előfőrdol csak általában a pasijuknál laknak. ősze kőti a kelemest hasznosal legaláb őszinte. és egy ijen nyitőt nő sok minden ben bene lehet csak legyetek minden ben őszinték.
2012. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"Hogy én, hogy szeretnék, egy jól karbantartott, negyvenes nő főbérlőt magamnak, Nekem sem lenne gond a lakbér :-P"


Valami hasonló formában már az is megy, hogy tizen huszonéves kis selyemfiúk az "lakhatás" fejében beköltöznek biztos egzisztenciával rendelkező nőkhöz.

És gondolom sejthető, mivel "fizet".


Persze "kapcsolat" címén.

2012. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nézheted pozitív oldalról is. Mivel szingli volt, így lehet, hogy albérlet nélkül is szexelekt volna a pasival, így meg még jól is járt. Ami egyedül aggályos, hogy nős a férfi.. Szóval ez miatt ki lehetsz akadva, ezt megértem..
2012. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!