Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin olyant vallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin olyant vallott be a lány, amin totál kiakadtam. Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Albérletben lakik a lány,egy idősebb férfi a tulaj.Beszélgettünk,mondta,hogy egyedül milyen nehéz kijönni a fizetésből.az autóját fenntartani,víz,villany,fűtés,stb.

Hozzátettem,hát mág a lakbér.Erre elmondta,hogy azt nem kell fizetnie,mert a tulajnak van egy fia,(aki ráadásul nős)vele van szexuális viszonya titokban.Elrendezte az apjánál,hogy inyen lakhasson ennek fejében.Egyébként az apja tudott a titkos viszonyról.Valószínűleg észrevette a lány a döbbenetemet,és biztosított,hogy ez csak addíg lesz így amíg nem talál egy komoly társat,aki segítene neki anyagilag is.Igaz hogy őszinte volt velem,de azért ez a második randin sok(k) volt nekem.Szerintetek?

35F


2012. okt. 29. 09:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat arra vonatkozóan,hogy folytassam e.

Már a randi után eldöntöttem,hogy NEM.

Talán a tizedik randin már nem sokkolt volna a dolog,mert ritka az az ember,aki még soha nem követett el semmi bűnt,kisebbet-nagyobbat.Talán valóban megszüntette volna a viszonyt.

Így utólag tényleg nagyon őszinte volt.

2012. okt. 29. 10:48
 22/27 anonim ***** válasza:
fúúúj baz+, hogy valaki erre vetemedik, vissza se nézz 21
2012. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hány éves a csaj mere lakoik: nekem kéne egy ijen őszinte barinő sokal job mint azok akik meg játszák hogy mien erkőlcsősek.
2012. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#18:

Miért lenne ellentmondás? Most is sok olyat csinálok, amit egyébként, kívülről elítélendőnek tartok :-P

2012. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"ma 11:33"


Hát jól van a te dolgod,én nem ítélek el senkit,ahhoz nincs jogom,de én sem jönnék össze ilyen lánnyal.

Bár ha megismerkednénk,és leállna vele,akkor lehet.

Nekem is voltak olyan dolgok az életemben,amiért más lehet elítélne,bár nem ilyen jelentőségű.

Szóval ha leállna ezzel,lehet úgy meggondolnám,mert végül is őszinte,sokan meg elég álszentek a mai világban.

De ha folytatná mellettem,úgy kizárt lenne.


"ez csak addíg lesz így amíg nem talál egy komoly társat,aki segítene neki anyagilag is"


Bár konkrétan erről a lányról nem is tudom mi a véleményem,hát ha régóta ismerném,szeretném,annyival segítenék neki max hogy hozzám költözhetne,de ingyen a 2 szép szeméért nem tartanám el,meg pár randi után nem vállalnám be a lakbért helyette

kicsit kihasználósnak tűnik az anyagi segítség említése miatt

volt olyan női ismerősöm,aki randizott egy pasival,és elmentek a boltba,a csaj mondta,hogy vásároljon neki be otthonra kaját,mert aki elmegy hozzá,az vegye meg az ebédet a csávó nemet mondott,a csaj meg elküldte,meg mesélte hogy elment hozzá egy másik csávó,és kért tőle cigit,ő meg azt mondta egy pasi ne tőle kérjen cigit,adjon neki


sokan hajlamosak túlzásokba esni

2012. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Bitch
2012. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Attól, hogy valaki egyszer-egyszer megbotlik az nem gond, hisz bárkivel előfordul. Viszont a leányzó esete olyan mint mikor valaki azzal próbálna kimagyarázni egy gyilkosságot, hogy "szegény Gazsi beleesett a késbe", na de 27-szer???


Amúgy meg ha már így benne van a csaj, akkor vállaljon be másokat is és nem csak lakbérre telne, hanem másra is. Persze ehhez gyomor kell, de már a lakbérestémához se lenne a legtöbb nőnek.

Nagyon sok a megélhetési ribanc, persze sokan másért dugnak, de ha nem adnának meg a pasik mindent a punciért, akkor talán ennyi qrva sem lenne.

2012. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!